Turista spadl do kyselého pramene v Yellowstonu, jeho tělo se rozpustilo

Autor: haj - 
21. listopadu 2016
20:01

Jeden špatný krok stačil k tomu, aby přišel o život. Americký turista (†23) byl s rodinou na výletě v národním parku Yellowstone, když nešťastnou náhodou spadl do kyselého vřídla. Jeho tělo se v něm zanedlouho úplně rozpustilo.

Colin Nathaniel Scott se svou sestrou opustili turistickou stezku nedaleko Norissova gejzíru, tedy nejstarší a zároveň nejžhavější termální oblasti ve wyomingském parku.

„Pohybovali se zde s jasným úmyslem najít místo ke koupání,“ řekl televizi CNN místní správce Lorant Veress s tím, že k tragédii došlo, když se turista rozhodl otestovat teplotu vody.

Přitom ovšem uklouzl a spadl do pramene. Už mu nebylo pomoci, jeho tělo pak záchranáři nemohli vytáhnout kvůli zuřící bouřce. Druhý den už ve vodě žádnou mrtvolu neobjevili. „Ve velmi krátké době se rozpustilo,“ dodal Veress o osudu muže, který do vřícího pramene spadl navíc přímo před zraky své sestry, která vše natáčela na mobil. Video však správa parku odmítla zveřejnit.

Tragédie se podle CNN v Yellowstonu odehrála již v červnu, ovšem národní park o ní informoval teprve teď, aby upozornil návštěvníky, že mají dodržovat veškerá bezpečnostní opatření a nescházet z cesty.

 

tgbg ( 22. listopadu 2016 13:13 )

On náš hradní pán by taky potřeboval do termálů!!

pajato73 ( 22. listopadu 2016 07:17 )

asi pozvu na dovolenou myho ex...

fotrpjotr ( 22. listopadu 2016 05:16 )

To by jsi tam ale i ty s celou rodinou taky skončil.

gabreta ( 22. listopadu 2016 02:48 )

Ten musel ale dělat kyselý ksichty!!!

vosavopruz ( 21. listopadu 2016 22:40 )

tam bych naházel všechny komunisty aby se rozpustily

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud