Čtvrtek 8. června 2023
Svátek slaví Medard, zítra Stanislava
Oblačno, déšť 22°C

Královna selfie a dcera Putinovy pravé ruky ryje do režimu: Evropa je lepší!

Autor: Alexandr Božilov - 
19. října 2016
17:31

Jako černá ovce rodiny působí dcera Dimitrije Peskova – mluvčího ruského prezidenta Vladimira Putina. Mladá kráska si z pozice svého otce nic nedělá a otevřeně kritizuje ruskou hlavu státu. Vadí jí především nedostatečná práva homosexuálů a „pekelný“ vzdělávací systém.

Osmnáctiletá hvězda sociálních médií Lisa Peskova nezásobuje svých 20 tisíc pozorovatelů na Instagramu pouze sexy fotkami. Svůj profil využívá také ke kritice Vladimira Putina.

Nedávno se Lisa, která prý hovoří pěti světovými jazyky, pustila do kritiky ruských škol: „Je to úplné peklo. Rozhodně nejsem jediná, která si myslí, že vzdělávací systém v Rusku potřebuje změnu.“

Lisa Peskova občas podrobí kritice i ruského prezidenta Vladimira Putina. Lisa Peskova občas podrobí kritice i ruského prezidenta Vladimira Putina. | stpellegrino / Instagram

V rozhovoru pro ruskou televizní stanici Rain TV zase kritizovala to, že homosexuální páry nemají možnost sňatku: „Nejsem proti homosexuálním párům. Nikdy nevíme, v jakých poměrech kdo vyrostl. Zkrátka podporuji to, aby si každý mohl vybrat.“

Ani její obdiv vůči Evropě asi není Putinovi úplně po chuti. „Myslím si, že se obyčejným lidem žije v Evropě lépe než v Rusku. Opravdu se mi líbí mentalita mých evropských vrstevníků, ten jejich přístup k životu,“ nechala se slyšet ruská královna selfie.

Ačkoliv Dimitrij Peskov v důsledku jejích kontroverzních výroků občas asi špatně spí, jejich rodinný vztah to nijak výrazně nenarušuje. Kromě nespočtu vlastních fotek totiž Lisa na Instagram umisťuje také mnoho snímků se svým 49letým otcem.

marti33 ( 19. října 2016 19:51 )

Ano, přístup západní mládeže k životu je "bez chyby". Ale není to jejich vina , jsou tak vychovaní školním systémem a medii, aby měli dokonale vypláchnutou hlavu. V západní inkluzivní škole se opravdu nikdo 5 jazyků nenaučí.

dumik ( 19. října 2016 18:16 )

 hloupé děti má kde kdo a nemusí na to být ani prezidentským mluvčím

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa