Muslimský strojvedoucí vykolejil s vlakem: Důvodem byla jeho víra!

Autor: haj - 
21. 8. 2016
20:19

Chtěl jen svědomitě dodržovat všechna pravidla své víry, bohužel se jeho snaha obrátila proti němu. Muslimský strojvedoucí se v době ramadánu postil, ale kvůli hladu se nedokázal soustředit na práci, projel s vlakem dvakrát na červenou a nedokázal ho zastavit.

K havárii došlo v Londýně v červnu, v době islámského svátku ramadán. Strojvedoucímu společnosti Great Western začínala služba v jednu hodinu odpoledne. V té době se ještě cítil zcela fit, jenže zhruba za pět hodin narazil vlakem do elektrického vedení.

Ještě před nárazem muž dvakrát projel na červenou na londýnské stanici Paddington Station. Nedokázal zastavit a nakonec se vyčerpáním zhroutil. Naštěstí v té době nebyli na palubě žádní cestující, a tak nikdo nepřišel k úrazu. Vykolejení vlaku však způsobilo zpoždění dalších spojů a celkové zdržení provozu.

Důvodem kolapsu strojvedoucího byl údajně fakt, že téměř 15 hodin vůbec nejedl ani nepil, jelikož vyznával islám a chtěl se tak během ramadánu postit. Hladovění ovšem vyústilo v ospalost a úbytek koncentrace a muži se tak jeho poslušnost vůči náboženství příliš nevyplatila.

Doporučujeme
hejhej ( 22. srpna 2016 10:29 )

Další důkaz, co dokáže primitivní fanatik, oddaný pedofilovi Mohamedovi. A tuto verbež tahá Merkelová spolu s politickými idioty do Evropy. Jenom totálně vygumovaný mozek může věřit v jejich integraci. Ti kreténi 56x denně třískají hlavou o zem ,nebo běhech těch svejch přiblblejch dnů než.erou. Primitivní, středověké "myšlení".

coonmaine ( 22. srpna 2016 09:08 )

Po 15ti hodinách bez jídla a pití zkolabuje?? To byl extra slabej kus

mikimaus321 ( 22. srpna 2016 07:42 )

Vypískání nestačí,pravá Česká po tlamě

marlen52 ( 21. srpna 2016 23:19 )

nikdo jim práci nedá protože se jich budou lidi bát oni se s tím nepářou fik a hlava je dole a ta jejich pracoví morálka taky na prd plácnou sebou několikrát za směnu na zem a modlí se.když tady chceš být budeš křesťan a ty by prchali

1pravda1 ( 21. srpna 2016 23:09 )

A po setmění se při Ramadánu konečně nažerou, dělají kravál do rána včetně dětí, a zase nejsou vyspaní ti ostatní, kteří musí ráno do práce a nějaký de-ment je ještě chtěl nastěhovat mezi normální pracující lid.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud