Muž se snažil zkrotit obrovského aligátora, ten mu urval palec

Autor: haj - 
20. 8. 2016
23:01

Pokoušet se přeprat skoro dvoumetrového aligátora? Takové šílené kousky se jen málokdy vyplatí a někdy vás můžou stát i život. Muž z národního parku v americkém Coloradu přitom dopadl ještě docela dobře. Zvíře ho totiž připravilo jen o palec na ruce.

Hloupý turista si při prohlídce Pike National Forest usmyslel, že by si zkusil sednout na aligátora. Dvojice zvířecích ošetřovatelů mu v přání vyhověla a ukazovala mu, jak na to. „Tenhle je trochu divoký,“ varovala ošetřovatelka, ale zřejmě ani ji nenapadlo, že by se obří plaz mohl natolik rozběsnit a rázem se vymknout kontrole.

Stačil moment a zvíře ukouslo jednomu z mužů palec na ruce. Ošetřovatel byl okamžitě po nehodě převezen do nemocnice, kde se nakonec lékařům podařilo mu prst znovu přišít.

Dramatické chvíle navíc kdosi natáčel a aligátorův nenadálý útok se tak hned vzápětí objevil na internetu.

Podle některých uživatelů, kteří záběry okomentovali, dostal muž jen to, co si zasloužil. „Doufám, že se z toho všichni poučí a nechají tato divoká zvířata na pokoji,“ dal aligátorovi jeden z anonymních komentátorů videa pomyslný palec nahoru.

 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa