Zemřel hrdina z 11. září! Fence Bretagne selhaly ledviny

Autor: kat, rc - 
9. 6. 2016
22:07

Zemřela hrdinka z 11. září! Fenka Bretagne, která pomáhala při prohledávání trosek, zemřela na selhání ledvin. V pondělí to oznámila její panička Denise Corliss.

Když 11. září roku 2001 do newyorských mrakodrapů narazila dopravní letadla, fenka Bretagne se svou paničkou Denise Corliss sloužily až dvanáct hodin denně, aby z trosek zachránily co nejvíc raněných. Statečná fenka dokonce v roce 2014 dostala vyznamenání za pomoc při pátrání.

Jenže bohužel hrdinové všedních dnů nejsou nesmrtelní a statečná fenka Bretagne zemřela jen pár dní před 17. narozeninami. Se slzami v očích to oznámila její panička, která ji musela v pondělí nechat uspat. Bretagne selhaly ledviny.

Statečný psík kliniku opouštěl jako pravý hrdina přikrytý americkou vlajkou. Fenka totiž byla posledním žijícím psem, který pomáhal prohledávat trosky.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

zkratik ( 9. června 2016 22:45 )

dožila se požehnaného věku R.I.P

Zobrazit celou diskusi
Další videa