Vražedkyně v bikinách dostala 15 let! Kukučové nepomohly ani slzy

Autor: ČTK - 
31. května 2016
13:28

Vražedkyně v bikinách si posedí pořádně dlouho v chládku! Slovenská modelka Mária Kukučová byla dnes ve Španělsku odsouzena k 15 letům a šesti měsícům vězení za vraždu svého bývalého přítele, britského milionáře Andrewa Bushe. Informoval o tom španělský list El Mundo.

Kromě trestu vězení rozhodl soud ve španělské Málaze, že šestadvacetiletá Kukučová musí rodině oběti zaplatit 200.000 eur (asi 5,4 milionu Kč).

Kukučová svého expřítele, s nímž se rozešla v listopadu 2013, zastřelila v dubnu 2014 v jeho vile v pobřežním městě Estepona na jihu Španělska. Osmačtyřicetiletý podnikatel se asi ve tři hodiny ráno právě vracel domů se svou novou přítelkyní, Ruskou Marijou Korotajevovou. Ta je v případu jediným očitým svědkem – viděla, jak obžalovaná v době vraždy vychází z domu, usmrcení milionáře však přítomna nebyla.

„Je mi to velmi líto, nechtěla jsem mu ublížit,“ tvrdila u soudu Kukučová, která na svého exmilence vystřelila tři rány. Po činu utekla na Slovensko, kde se posléze dobrovolně přihlásila policii v Novém Mestě nad Váhom. Ve španělském vězení je od května 2014.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

vseznaleksenior ( 31. května 2016 15:52 )

Ja se opravdu divim, ze muze byt nekdo tak zlomyslny. Prectete sim Ottela..Budete to videt i jinak

marlen52 ( 31. května 2016 15:51 )

jo chtěla se mít dobře a ted bude bručet

asijo ( 31. května 2016 13:38 )

Aspoň si tam zlatokopka odpočine.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud