Sobota 19. června 2021
Svátek slaví Leoš, zítra Květa
Polojasno 32°C

Záhadná smrt Lukáše (†21) v Nizozemsku: Našli ho ležet v kaluži krve

Lukáše (†21) našli ležet v kaluži krve v Rotterdamu.
Lukáše (†21) našli ležet v kaluži krve v Rotterdamu.  (Autor: Facebook)
Autor: lm - 
10. května 2016
19:53

Nizozemští policisté vyšetřují záhadné úmrtí mladého Lukáše (†21), kterého našli ležet v kaluži krve v Rotterdamu. Slovenský mladík v nemocnici zraněním podlehl.

Bývalý volejbalista z Nového Mesta nad Váhom bydlel a pracoval v Rotterdamu, Lukáše (†21) ale našli minulé úterý v podvečer ležet v kaluži krve v bezvědomí. Ačkoliv byl ihned převezen do nemocnice, kde podstoupil operaci mozku, mladík vážným poraněním hlavy v sobotu podlehl.

Rodina Lukáše a jeho kamarádi jsou po tragédii v šoku. „Je to pro nás nesmírně těžké. Co se přesně stalo, zatím není jasné. Čekáme na výsledky pitvy. Jeho mozek odumřel, ale tělo fungovalo,“ řekl třesoucím se hlasem Lukášův táta slovenskému deníku Nový Čas. Rodina se po tragédii rozhodla darovat jeho orgány potřebným, aby Lukášova smrt nebyla úplně zbytečná.

Případem se zabývá policie ve spolupráci se slovenským ministerstvem zahraničních věcí. „Na případě pracujeme s lékaři i se svědky. Zjistilo se, že nejde o vraždu, ale o tragickou událost,“ informovala rotterdamská policie. 

Zobrazit celou diskusi
Další videa