Vážila 29 kg! Anorektičce dávali lékaři 48 hodin života

Autor: shp - 
14. ledna 2016
13:20

Ve čtrnácti letech jí diagnostikovali anorexii i bulimii. V nemocnici skončila celkem třikrát, a když byl její stav nejvážnější, vážila pouhých 29 kilo a doktoři jí dávali jenom 48 hodin života. Naštěstí se Britka Gemma Walker (22) vzpamatovala a začala opět jíst.

Kvůli poruše příjmu potravy a neustálému zvracení byla z Gemmy chodící kostra. Kosti jí vystupovaly z kůže a byl na ni děsivý pohled. Doktoři zoufalé rodiče varovali, že může dívka zemřít.

Otec ji proto každé ráno chodil kontrolovat, jestli ještě dýchá. Když její váha klesla na 29 kilo, dávali Gemmě lékaři pouhé dva dny života. „Byly to ty nejtěžší a nejděsivější roky našeho života,“ přiznal tatínek.

Každé ráno jsem kontroloval, jestli dýchá a jestli jí bije srdce. Někdy jsem prostě jenom ležel na zemi u její postele, protože se nedalo nic jiného dělat,“ dodal otec. Dcera mu ale udělala radost a zotavila se. Již půl roku je v pořádku.

Nasazen jí byl totiž nárazový jídelníček, při němž musela sníst 6 500 kalorií během 20 minut. Stala se z ní tak trochu baculka, ale zbavila se halucinací a již se stravuje naprosto normálně. Když se nyní podívá na své pohublé fotografie, dělá se jí mdlo.

Je pro mě těžké se podívat na ty fotografie. Ne kvůli tomu, jak jsem fyzicky vypadala, ale jak jsem se cítila. U každého fota si vzpomínám, co se mi honilo hlavou,“ dodala žena, která nabrala zdravých 40 kilo.

jir-ka ( 14. ledna 2016 21:05 )

Pravda . Ukazují jen to , co se jim hodí . Jinak je to samá vypasená kravka . Holky jsou vyžraný a líný . Hlavně že mají IPad nebo Ifon . Pitomí a vyžra.ný kravky . Prasnice netáhnou .

jir-ka ( 14. ledna 2016 21:00 )

25 kg cementu , tak akorát . Terezín - hadr . V dnešní době , když nemusí....

funebrak ( 14. ledna 2016 18:11 )

Krásná topmodelka. Tu bude radost odívat.

Ruudazvostravy ( 14. ledna 2016 17:21 )

 Paráda,týdle bůčki skrátka müluju.

ochman_prca_ratha ( 14. ledna 2016 17:17 )

no toto je samozřejmě hrozný, ale když jdete v létě na koupaliště. Tak to je čistá katastrofa holky už od 15 bachraté s celulitidou nasáčkované v bufetu a jí hranolky či podobnou pochutinu. Někdy ukažte i to ;-). Vždy platilo všeho s mírou.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud