Ukrajinský poslanec ukousl ucho oponentovi při rvačce: Chtěl mu i vydloubnout oči!

Autor: dce - 
23. 12. 2015
23:04

Ačkoliv se to možná už nezdá, rusko-ukrajinské vztahy jsou stále velmi napjaté. Minulý týden se to opět potvrdilo po rvačce proruského politika a proukrajinského aktivisty. Politik oponentovi málem vypíchl oko a ukousl mu půlku ucha!

Rvačka, která se odehrála v ukrajinském Chersonu 18. prosince, bude mít možná dohru i před soudem. Spor začal už na radnici po zasedání, kde se dva političtí rivalové neshodli na přístupu k prodávání hlasů k volbám. Proukrajinský aktivista Vadim Kravčenko, lídr národní stran Azov, a jeho oponent, proruský poslanec Alexander Vlasov, se po skončení zasedání střetli na ulici v centru města.

Začalo to nadávkami a provokací, některé z nich měly být i na adresu Vlasovovy manželky. Kdo přesně spor začal, ale není jisté. Skončil ovšem krvavě. Vlasov se na Kravčenka nakonec vrhl pěstmi.

"Seděl na mně a tlačil mi prsty do očí. Snažil jsem se ho zastavit, ale on mi přitom ukousl kus ucha," uvedl Kravčenko. Podle svědků se muž zhroutil v bolestech, zatímco Vlasov jeho ucho sežvýkal a vyplivl na zem. Poté v klidu odešel. Kravčenko byl převezen do nemocnice, kde mu ucho opět přišili.

Policisté hledají svědky celé události, aby bylo objasněno, jak konflikt začal a kdo je viníkem. Pokud by byl Vlasov uznán vinným, hrozí mu až tři roky ve vězení.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa