„Žide, táhni zpátky do Izraele!“ Mohutný rabín zpacifikoval muže, který ho chtěl uškrtit

Zdrogovaný muž napadl židovského rabína.
Autor: shp - 
27. listopadu 2015
14:59

Jako smyslů zbavený naběhl před židovskou synagogu v Austrálii a začal rýt do všech přítomných. A to jenom proto, že se ho přítomní Židé zeptali na skútr, který opodál ukradl. Zfetovaný a opilý muž spustil následně serenádu rasistických verbálních útoků, než se uchýlil k fyzickému násilí. S mohutným rabínem si ale neporadil.

Muž v červeném tričku byl spatřen, jak krade skútr. Nedaleko synagogy v australské Melbourne ho konfrontovala skupina Židů, což muže, který byl evidentně pod vlivem hned několika návykových látek, rozlítilo.

Rozběhl se tváří v tvář korpulentnímu rabínovi, na kterého začal řvát jako smyslů zbavený. „Mluv slušně,“ napomenul ho ortodoxní Žid. „Táhni zpátky do Izraele,“ křičel výtržník. „Přísahej na Alláha,“ běsnil poté.

Poté ho chytil rapl a začal rabína škrtit. Jenže proti mohutnému duchovnímu neměl nejmenší šanci. Těžkotonážní rabín se na něj svalil a nenásilně ho zpacifikoval. Společně s dalšími Židy ho poté udrželi až do příjezdu policie.

Video  Rabín zpacifikoval feťáka.  - Blesk

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Další videa
Články odjinud