Letadlo mohlo explodovat mnohem dřív. Svědčí o tom nález nejmladší oběti

Autor: sou - 
5. 11. 2015
22:27

Tělo desetiměsíční holčičky by mohlo pomoci objasnit, co bylo důvodem pádu letadla ruských aerolinek. Malá Darina byla totiž nalezena více než 21 mil od hlavního místa havárie. Mohlo by to znamenat, že Airbus A321 vybuchl mnohem dříve, než si letečtí experti doteď mysleli.

Nález těla desetiměsíční Dariny Gromové by mohl vést k objasnění toho, co se vlastně na palubě Airbusu A231 ruských aerolinek stalo. Batole bylo totiž nalezeno o více než 21 mil (bezmála 34 kilometrů) dále než většina trosek letadla.

Vyšetřovatelé ihned po objevení ostatků malé Dariny rozšířili oblast hledání. Mohlo by to vést k dalším důležitým stopám, kterých si doposud nevšimli. Nález tělíčka nejmladší oběti letecké katastrofy blíže k letišti by totiž mohl znamenat, že letadlo vybuchlo mnohem dříve po svém startu, než se předpokládalo.


Pro malou Darinu to byl vůbec první let v životě. Její matka těsně před odletem sdílela na sociální síti fotku batolete, jak si zaujatě prohlíží obrovská letadla na rampě. Po pádu Airbusu A231 ruských aerolinek se desetiměsíční holčička stala nejmladší obětí tragédie a její foto symbolem této tragédie.

Co se stalo na palubě letadla, není zatím jasné

Pozůstatky jejích rodičů vyšetřovatelé zatím nenalezli. Ruský stroj se zřítil v Egyptě nad Sinajem 31. října. Všech 224 lidí na palubě zahynulo. Podle prvních výsledků pitvy byli někteří pasažéři ohořelí a před smrtí utrpěli zranění, která poukazují na explozi uvnitř letadla.

Důvod pádu letadla ruských aerolinií zatím není znám. Spekuluje se o teroristickém útoku i závadě letadla. Britský ministr zahraničí Philip Hammond (59) považuje za „velmi pravděpodobné“, že na ruské letadlo spáchala atentát odnož radikální skupiny Islámský stát působící na Sinajském poloostrově. Ke stejnému závěru dospěla podle CNN i americká rozvědka. Rusko však takové závěry považuje za předčasné.Smrt Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Záznam zádušní mše O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Sledujeme, co se děje po veřejném rozloučení a pohřbu nejznámějšího českého zpěváka

stanislavpolacek ( 6. listopadu 2015 10:49 )

Francouzský satirický časopis Charlie Hebdo na svých stránkách publikoval karikatury havárie ruského letadla A321 na Sinajském poloostrově.První karikatura zobrazuje létající pasažéry a trosky letadla na hlavu teroristy. Text zní: "ruské letectvo zintenzívnilo bombardování." V psaném vtipu časopisu Charlie Hebdo se říká, že teroristé LIH (organizace zakázaná v Rusku rozhodnutím Nejvyššího soudu) sestřelili ruské letadlo, protože to byl "jediný způsob, jak získat 224 porcí jídla zdarma." Pak že žabožrožrouti nejsou dobytek, jen kdyby to takhle napsal někdo o nich,ale o Ruských občanech se to může, že? vy d*o*b*y*tku.

bizon_pepa ( 6. listopadu 2015 10:47 )

Spis za to muze us prezident nez cele usa.

ohrazenice ( 6. listopadu 2015 10:21 )

USA a náboženství hlavní viníci toho co se děje ve světě. Bez těchto dvou parazitů by bylo na světě mnohem lépe. Celý život jsem antikomunista ale co předvádí USA je hrůza a děs. O náboženství nemá cenu mluvit ti jsou příčinou každé války. Všechny náboženství svádí války na Boha protože moc dobře vědí že Bůh se nemůže bránit protože neexistuje.

balika ( 6. listopadu 2015 08:07 )

není vám hanba?

z1234 ( 6. listopadu 2015 07:42 )

welcomet: Hleďme, páteční ráno nám opět zpestřuje veselý debil....

Zobrazit celou diskusi
Další videa