Sbohem, studené Rusko, radovala se Nasťa z výletu do Egypta. Při návratu zemřela i s malým bráškou

Autor: shp, abu - 
1. 11. 2015
18:31

Chladné Rusko jí už lezlo krkem. Studený vítr a nízké teploty nebyly ničím pro ni. Chtěla za teplem a sen se jí nakonec splnil. Výlet do slunného Egypta se však stal jejím posledním. Nasťa Bogdanova se stala jednou z 224 obětí, které zemřely při pádu ruského airbusu v sinajské poušti. Společně s ní zemřel i její malý bráška.

Pro spoustu Rusů byl výlet do Egypta dočasným únikem z chladného Východu a jeho mrazivého počasí. Jednou z cestujících tragického letu byla i Anastasia Bogdanova, která do Egypta vyrazila s malým bráškou. Ani jeden z nich se však domů nevrátil.

Stroj s 224 lidmi na palubě se totiž zřítil v sinajské poušti. Nikdo na palubě nepřežil. Pro Nasťu to přitom byla vymodlená dovolená, kterou si tak moc přála. „Dočkala jsem se toho! Dovolená! Sbohem, studené Rusko,“ napsala Nasťa Bogdanova před odletem na sociální síť VKontakte.ru.

Tehdy ještě netušila, že dovolená v slunné zemi je její poslední. Ruský airbus se totiž zřítil k zemi po zhruba 25 minutách letu v sinajské poušti. Nikdo z cestujících nepřežil. Ruské úřady nyní společně s těmi egyptskými spolupracují, aby zjistily, co letadlo poslalo k zemi.

Vypadá to, že za vším stála technická závada. Piloti si totiž stěžovali na problémy s motorem. Zkázu ruského airbusu však označili za své dílo teroristé z ISIS. Tvrdí, že jde o pomstu za bombardování v Sýrii. Experti se však shodují, že jde o výmysly džihádistů.

Doporučujeme
ashari ( 1. listopadu 2015 22:20 )

Pristala jsem kolem 3 odpoledne z Egypta a teprve se dozvedela o te tragedii. Zpetne si vzpominam na ty zlute ploche nemocnicni vrtulniky co v sobotu litali nad plazi. Je z toho mrazivo

usfc ( 1. listopadu 2015 20:28 )

Všem pozůstalým hlubokou soustrast. Tolik smutku a žalu , že ani nemůžeme psát .Zkouším to tedy já ale pro slzy ani já nevidím na klávesnici.Moc těžce se to píše.

lipno ( 1. listopadu 2015 19:07 )

Co se děje že jsou diskuze nefunkční

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa