Důkaz, že byl airbus odpálen zevnitř? V troskách letounu našli stopy po šrapnelech

Autor: shp - 
6. listopadu 2015
13:10

Stála za zřícením ruského airbusu exploze motoru, byl letoun sestřelen, nebo ho zevnitř odpálili džihádisté z ISIS, kteří se k jeho zničení přihlásili? Vypadá to, že možná teroristé nelhali. Fotky trosek z místa činu totiž ukazují, že vnitřek letadla zasáhly projektily. Šlo o šrapnely z bomby?

Fotografie ze sinajské pouště, kde se Airbus A321 s 224 lidmi na palubě zřítil, ukazují trosky poničené zevnitř. Pokud by za pádem stroje byla skutečně exploze motoru, jak tvrdí egyptské úřady, otvory by byly z vnitřní strany trosek ohnuté ven, ne dovnitř, jak tomu je.

Čím dál tím více indicií naznačuje, že teroristé nelhali a za zkázou airbusu skutečně stojí. K této teorii se ostatně přiklánějí i Spojené státy, podle nichž mohli islamisté bombu do letadla skutečně umístit.

Letadlo se zřítilo v sobotu a nikdo pád nepřežil. Ještě tentýž den se k odpovědnosti za jeho zničení přihlásili teroristé ISIS, kteří dokonce zveřejnili nahrávku údajného odpálení letadla. Je však hodně nekvalitní a experti její pravost nepotvrdili.

ohrazenice ( 7. listopadu 2015 09:57 )

Nevím kolik Vám je let mně je 65 let a když byla v 68 okupace 5 států Varšavské smlouvy tak mně bylo 17 let. Celý život jsem nebyl v žádné politické straně na rozdíl od statisíců Čechů a než studovat s tím že vstoupím do SSM tak jsem se vyučil zámečníkem. Já mluvil o USA jako policii světa a Rusko je to samé v bleděmodrém. Děkuji za slušnou odpovědˇ mnozí mně nazívají zvířetem toho nejhoršího zrna a rádi tykají. Těm neodpovídám.

gabreta ( 6. listopadu 2015 17:00 )

Že by Rusáci byli čistí jak lilie, to určitě ne. Ale když na chvilku vykoukneš z Americký prd*ele, tak určitě sám uznáš, že svět rozesr*ali Amíci!

balika ( 6. listopadu 2015 16:42 )

Benjamin Fullford - mluvčího Společnosti Bílého Draka - izraelská bojová stíhačka typu F16 vzlétnuvší ze základny Ramon Airforce....

balika ( 6. listopadu 2015 16:33 )

Bingo! - odvrátit pozornost od leteckého vojenského cvičení "Blue Flag" v Izraeli . zbytek si domyslete.

balika ( 6. listopadu 2015 15:47 )

myslíte MH 370. stále hledají, stále hledají?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud