Maria (†15) seděla přímo na bombě! Letadlo odpálila výbušnina o síle kilogramu TNT

Autor: shp - 
23. 11. 2015
18:58

Byla to mladá krásná dívka, která se pomalu měnila v ženu. Dospělosti se ale Ruska Maria Ivleva (†15) nedožila, osudnou se jí stala dovolená v egyptském letovisku Šarm aš-Šajch. Letadlo, v němž se vracela domů, odpálili teroristé. Maria zemřela ihned v oblacích. Seděla totiž na sedadle, pod nímž byla podle vyšetřovatelů umístěna výbušnina.

Vyšetřovatelé a experti z tajných služeb dokázali lokalizovat, pod které sedadlo umístili teroristé bombu, která zničila Airbus A321,“ informovala proruská média. Zkázu letadla nepřežil 31. října nikdo z 224 lidí na palubě.

Ve speciální zprávě vyšetřovatelů je uvedeno, že Maria seděla na sedadle 30A. A právě pod tímto sedadlem, nebo pod zadním 31A byla bomba umístěna. Přímo za Marií na tomto sedadle seděla Naděžda Bašakova (†77). Obě ženy zemřely okamžitě po výbuchu.

S Naděždou zemřela i její dcera, která s ní cestovala do Egypta. Zkáza ruského airbusu je dosud předmětem vyšetřování, ale zatímco zpočátku byla za příčinu označována exploze motoru, nyní se už téměř všichni vyšetřovatelé přiklánějí k tomu, že letadlo odpálili radikálové.

Bomba měla sílu ekvivalentu jednoho kila TNT a po explozi zasáhla řady až do čísla 27, dozadu pak také do čísla 32,“ stojí ve zprávě. „Experti, kteří analyzovali část bomby a těla, se shodli, že všichni, kdo byli při výbuchu v okolí, zahynuli najednou,“ uvádí se v ní dále.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

cubak ( 30. listopadu 2015 15:30 )

Vážení, tak si myslím, že ten TUBA 24 bude asi nějakej pitomeček, počkám odkiál zaperlí. Stejně asi bez takovýchto by to nebolo ono.

lunatic ( 24. listopadu 2015 11:38 )

Přesně lokalizovat kde kdo seděl by zřejmě mělo pragmatický smysl,kdyby alespoň někdo přežil-jaký je rozdíl,/v tomto případě/,když někdo laškoval s letuškou,byl např.na WC,anebo si poručil koňak? Pardon-v podobném typu letadla jej zřejmě ani standartně nepodávají;zkrátka kde a kdo seděl není podstatná info-podstatný je poměr počtu obětí a přeživších ... a ten vyznívá dosti nelichotivě

balika ( 24. listopadu 2015 09:37 )

Buď jste tak bl*bá, že je to až nebezpečné, nebo píšete z Tržistě 15.

balika ( 24. listopadu 2015 08:35 )

naivní žvást

honzazchaloupky ( 24. listopadu 2015 06:18 )

Lepší než umřít ve jménu páně Sobotky a spol bídou a hlady

Zobrazit celou diskusi
Další videa