Šokující video: Holčička (5) si hrála u eskalátoru, spadla přitom z druhého patra

28. 10. 2015
10:56

Chvilka nepozornosti málem stála malou dívku život. Pětiletá holčička si hrála u eskalátoru, zatímco její teta telefonovala. Dítě se zachytilo za pohyblivé madlo, přepadlo přes bezpečnostní zábranu a spadlo z druhého patra dolů.

Incident se odehrál v nákupním centru v ruském městě Novyj Urengoj. Za vše nejspíš mohla chvilková nepozornost tety, která nedávala pozor, zatímco její neteř si hrála.

Ze záběrů bezpečnostních kamer je patrné, že malá holčička si hrála s pohyblivým madlem u eskalátoru, zatímco její teta kousek od ní telefonovala. Dívenka se v nestřeženém okamžiku pevně chytla madla, které ji přetáhlo přes bezpečnostní zábranu a začalo ji vynášet nahoru. Na pomoc holčičce vyrazila teta, která ji chytla za ruku, ale neudržela ji.

Pětiletá holčička propadla dírou mezi eskalátorem a stěnou a zřítila se z druhého podlaží až do přízemí. Podle očitých svědků její teta na místě omdlela. Dívenka byla ihned převezena do nemocnice. Podle lékařů utrpěla naštěstí jen drobné oděrky a pohmožděniny a brzy se uzdraví.

Video Pětiletá holčička spadla z eskalátoru. - YouTube
480p 360p 240p

Doporučujeme
diskutujici ( 28. října 2015 16:24 )

Tak hlavne, ze udrzela mobil.

nicol30 ( 28. října 2015 13:02 )

 teta ze vsechny prachy. Chudak holcicka. Mohlo to dopadnout hur.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa