Dvouletý chlapec se zřítil z eskalátorů: Dvoupatrový pád přežil jako zázrakem

Teprve dvouletý chlapec se zřítil dvě patra z eskalátoru!
Autor: dce - 
27. 5. 2015
23:15

Co se stane, když necháte dítě bezprizorně si hrát v obchodním centru? Možná nic, ale možná taky spadne a zabije se. Malý chlapec v Číně sice děsivý pád přežil, spíš ale jako zázrakem.

Záběry z bezpečnostních kamer z jednoho čínského obchodního domu vyděsily celý svět. Teprve dvouletý chlapec si hrál se starším hochem, pobíhali mezi obchody, až se dostali k eskalátorům. Jenže mladší chlapec se rozhodl, že bude dobrodružství, když sjede po madle dolů.

Už na začátku schodů ale ztratí rovnováhu a z madla sjede, v ohybu mu pak uklouznou i ruce a chlapec spadne do hloubky několika metrů o dvě patra níž. Šokovaní prodavači a zákazníci k nehybnému tělíčku okamžitě přiběhli na pomoc.

Přivolaní lékaři chlapce odvezli do nemocnice, kde provedli několik operací, které mu zachránily život. Nyní se dítě zotavuje.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

camps ( 27. května 2015 23:33 )

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace : http://salveto.blogspot.cz/

Zobrazit celou diskusi
Další videa