Sobota 23. října 2021
Svátek slaví Teodor, zítra Nina
Polojasno 9°C

Dva muži z Rumunska učili malého chlapečka pít pivo a kouřit cigarety „jako správného chlapa“

Autor: bop - 
20. října 2015
18:53

To je výchova! Dva muži z Rumunska mají v přístupu k dětem svérázný postoj. Jeden z nich natočil na video, jak spolu učí malého chlapečka pít pivo a kouřit cigarety.

Sociální sítě mají nový hit. A nutno podotknout, že ne zrovna v pozitivním slova smyslu. V poslední době po sítích koluje video, které šokuje všechny vzorné rodiče a vzbuzuje řadu nesouhlasných reakcí.

Na videu učí dva dospělí muži z Rumunska chlapečka v batolecím věku pít pivo a kouřit cigarety. Muži se ediventně dobře bavili. Chlapci prý chtěli ukázat, co to znamená být „opravdový muž“. To podle nich zahrnuje pití piva a kouření cigaret.

Netřeba zdůrazňovat, že takové počínání rozhodně není zdravé a jeho souvislost s mužstvím je přinejmenším diskutabilní. Tělo malého chlapečka je však ještě mnohem náchylnější než tělo dospělých, a tak mohou škodlivé návyky napáchat ještě mnohem výraznější škody.

„Tenhle muž musí přijít o svá rodičovská práva. Sociální pracovníci by měli něco udělat,“ napsala na Facebook k videu uživatelka Doina Dicu. „Měla by existovat nějaká zkouška pro všechny, kdo chtějí mít děti,“ napsala k videu zase rozhořčená Mihaela Stanciu. „Když ji neuděláte, nebudete je moci mít. Jinak zaplníme tuhle planetu retardovanými a degenerovanými lidmi.“

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa