Zpomal, brácho! Sjetí přátelé uháněli v autě 145 km/h a natočili svou smrt

Dva mladíci zemřeli poté, co se řítili venkovem v Sussexu.  (Autor: Youtube.com)
Autor: shp - 
12. října 2015
22:00

Byli sjetí ilegálními drogami a v tělech měli i prášky na předpis. V rauši nenapadlo Kyla Careforda (†20) a jeho kamaráda Michael Owena (†21) nic lepšího, než se posadit za volant Renaulta Clio a brázdit silnice v anglickém Sussexu. Jejich zběsilá a nerozvážná jízda skončila nárazem do kostelní zdi, který ukončil životy obou mladíků.

Video nahrával Michael na svůj telefon. Za volant jeho auta se posadil Kyle, který neměl ani řidičák. Sešlápl plyn a začal upalovat po silnicích na venkově. Michael mu ještě říká marně: „Zpomal, brácho!

Mladíci nakonec uháněli rychlostí 145 km/h. Jejich vůz pak narazil do zdi, a i když měli oba mladíci bezpečnostní pásy, náraz je namístě zabil. Zdravotníci již nemohli dělat nic jiného, než je prohlásit za mrtvé.

Video, které zachycuje jejich smrt, se rozhodli zveřejnit rodiče obou kamarádů, aby od podobných šíleností pod vlivem drog odradili ostatní. „Když toto video uchrání byť jen jedinou osobu od stejné chyby, udělalo dobro,“ prohlásila maminka Michaela Kat.

Video Dva sjetí kamarádi natočili svou smrt při autonehodě. - Youtube.com

roman1122 ( 13. října 2015 08:31 )

výpovedná hodnota videa nulová

scaero ( 13. října 2015 08:02 )

zaplatpanbuh to dopadlo dobre takovy vysledek ma byt vzdy za chlast drogy ap.

ladik2015 ( 13. října 2015 07:17 )

Jen tak tak. Jeli na výpary, ještě kus a zastavěj i bez zdi . Dopadlo to dobře nikomu nevinnému se nic nestalo a tihle stejně pro společnost přínosní nebyli. No možná pro dýlera drog .

xindlceskej ( 13. října 2015 07:15 )

Všimněte si, že jeli 145km/h a jak se k tomu ta společnost staví! V xindlCesku by jeli minimálně 200km/h a dotyční rodiče plus fejbukovi kamarádi by si ještě vyskakovali a vyhrozovali policii, pokoušeli se uplatit soudce apod.

milofr ( 12. října 2015 22:40 )

Takových lidí nejde litovat a pokud neublížili nikomu nevinnému tak není co dodávat, mají co chtěli

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud