Učitelka svedla 15letého žáka a pak mu řekla, že je těhotná. Od soudu odešla s podmínkou

Skoro třicetiletá Caroline Berriman si užívala se studentem (ilustrační snímek), kterému bylo teprve patnáct.  (Autor: Profimedia, Facebook)
Autor: lm - 
29. září 2015
19:07

Skoro třicetiletá učitelka z Velké Británie svedla patnáctiletého žáka a pravidelně si s ním užívala bez ochrany. Pak mu řekla, že je s ním těhotná, a začala ho vydírat. Její případ se dostal až před soud, od kterého Caroline odešla s dvouletou podmínkou. Chlapec je vztahem prý ale i po dvou letech poznamenaný.

Vše začalo v lednu minulého roku, kdy se tehdy patnáctiletý žák rozhodl kontaktovat svou oblíbenou učitelku na Facebooku. Mladík přiznává, že se mu tehdy 28letá Caroline Berriman velmi líbila. Pár si nejdřív intenzivně vyměňoval zprávy a krátce poté spolu začali jezdit na výlety a trávit spolu volný čas.

Učitelka mladíka představila své dvouleté dceři, která mu dokonce začala říkat „tati“. „Snažil jsem se jí vysvětlit, že nejsem její otec, ale kamarád její mámy,“ popsal mladík. Když spolu byli už pět měsíců, učitelka po něm vyjela. „Seděl jsem na sedačce a ona na mě položila ruku a začala mě líbat. Líbal jsem ji také a pak jsme pokračovali dále,“ uvedl s tím, že sex spolu měli asi padesátkrát. „Vždy bez ochrany,“ dodal.

Mladík byl do učitelky zamilovaný až do chvíle, kdy mu řekla, že je těhotná. „Vyděsilo mě to k smrti,“ přiznal chlapec. Poté se přiznal rodině a jeho matka mu nakázala, aby vztah ukončil, nebo zavolá policii. Když se to Caroline dozvěděla, začala vyšilovat. Poté ho začala přemlouvat, aby s ní utekl. „Řekla mi, že když s ní nepůjdu, tak zlomím srdce její dceři a zlomím srdce i jí a že pro mě riskovala úplně všechno. Řekl jsem jí, že už mám dost té bolesti a zneužívání a tím to pro mě končí,“ uvedl s tím, že učitelku poté udal na lince bezpečí.

Caroline poté okamžitě přišla o práci a stanula i před soudem, kde se ke svým skutkům přiznala. Od soudu odešla s dvouletou podmínkou a 250 hodinami veřejných prací. „Ten rozsudek je odporný. Kdyby to byl chlap a patnáctiletá žačka, pak by ten trest byl určitě tvrdší,“ přiznal chlapec se slzami na krajíčku. I po dvou letech se prý stále se prý cítí vztahem poznamenaný.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud