Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Muslimská modelka se oběsila, rodiče ji nutili do svatby

Autor: shp - 
21. září 2015
13:33

Byla mladá, krásná a moc dobře to věděla. Muslimka Nadia Menaz (†24) se proto i přes nelibost rodičů rozhodla pracovat jako modelka. Rodiče jí přesto nedali pokoj a nutili ji vzít si muže, kterého nemilovala. I když už byla vdaná. Nadia byla nucena hnát své rodiče před soud, aby ji už nechali být. Jak se zdá, nestačilo to. Mladá modelka se oběsila ve svém domě v britském Oldhamu.

Nadia se již jednou provdala během muslimské ceremonie za Umara Rasoola. Její rodiče však svazek neschvalovali, a protože nebyl uznán ani britským právním systémem, chtěli, aby se provdala za muže, kterého jí vybrali oni.

Mladá muslimka, matka jednoho dítěte, tak byla nakonec nucena hnát vlastní rodiče před soud, aby jí dali pokoj a ke sňatku ji nenutili. Jak je vidět, bylo to málo. Krásnou modelku totiž našli oběšenou v jejím bytě a podezření z psychického teroru nyní padá na jejího otce a matku.

U soudu, který nyní prošetřuje její smrt, svorně Sabir Hussain (60) a Ruksana Kousar (55) popřeli, že by svou dceru do nějakého svazku nutili. „Zabil ji někdo jiný,“ prohlásili. Ne všichni z rodiny si to ale myslí. Bratranec Mohammad Nakash Ali vypověděl, jak se Nadia cítila špatně před svou smrtí.

Řekla mi, že byla vystresovaná kvůli věcem, které se staly v minulosti, a že se s nimi vypořádávala sebepoškozováním. Léčila se v nemocnici s depresemi,“ prohlásil u soudu. Bohužel zdeptané Nadie už ani odborníci nepomohli…

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

roxana11111 ( 21. září 2015 19:55 )

zlatuska.zlata

roxana11111 ( 21. září 2015 19:47 )

Ještě jim přistavují autobusy a vozí je dál do Evropy, to není normální !!! To je jak zlý sen !!!! .............. kéž by to byl jen sen Bůh s námi.

zlatuska.zlata ( 21. září 2015 19:06 )

Redakce Blesku, sleduji nějakou dobu, jak máte strach otevírat diskuze k migrantům a ponecháváte možnost komentářů k kdejakým pitomostem. Se divím, že jste zde vůbec ponechali možnost diskuze. Také pořád jen kecáte na tu notu "chudáčci migranti" a musíme jim pomáhat, vždyť to tak všichni dělají jinde rádi! Tato "objektivita" je stejná i na novinkách či idnes. Jen se snažíte pod něčí taktovkou nám lhát a překrucovat pravdu!!!

mandat ( 21. září 2015 18:42 )

Dnes v Nemecke televizi ukazali,jak se dalsich 500 000 utecencu z Arabskeho sveta zene na Recko, v Rakousku maji kolem 30 000 novych utecencu a na Balkane jich beha pres 45 000. A nikdo tuhle invazi nezastavi.Ptam se proc ??????????????? Proc Merkelova nerekne, letos nemuze Evropa vzit zadneho azylanta.A to jeste nevime,co prijde z Afriky,v patek dorazilo 4500 utecencu ze Sudanu a Etiopie,misto,aby lod poslali zpet,tak ty lidi natahaji do Italie.Tohle neni normalni.

jana999 ( 21. září 2015 18:23 )

ona se nepověsila ona byla pověšena, to je typický pro islám v evropě, když neposlechnou, tak je zabijí a svedou to na sebevraždu, protože na rozdíl od jejich země, tady by je za to čekal trest za vraždu, v islámu vraždit ženy je beztrstné

Zobrazit celou diskusi