Bestiální video z Libye. Roztrhneme ti zadek, vyhrožují mladému Kaddáfímu

Autor: mb - 
22. 8. 2015
07:00

Libyjský diktátor Muammar Kaddáfí (†69) zemřel před čtyřmi lety zlynčovaný davem. Utrpení teď zažívá i jeden z jeho synů. Na internetu se objevilo video, na kterém věznitelé Saadiho Kaddáfího trýzní a vyhrožují mu znásilněním.

„Podívej se – buď budeš mluvit sám, nebo ti naši kluci strčí do zadnice zbraň s ráží 23 milimetrů a stejně nám všechno vyklopíš! Uchovej si svou čest…,“ posmívají se věznitelé bezbrannému Saadimu, který má zavázané oči. Pro představu – zbraně, které mají ráž vyšší než 20 milimetrů, jsou považovány za protiletecké kanony.

تسريبات من التحقيق مع الساعدي القذافي (2)

الجزء الثاني " حصري لـ كلير نيوز "تهديد الساعدي بالتعذيب وهو يتحدث عن الضرب وسوء المعاملةغداً الجزء الثالث

Posted by ‎ClearNews - كلير نيوز‎ on 19. srpen 2015

Šokovaná matka

Podobné video se objevilo již před několika týdny, tam pro změnu mučitelé mlátili Saadiho tyčí po chodidlech. Celkem prý existují tři taková videa. Matka Saadiho se z videa nemůže vzpamatovat.

„Po dlouhých 17 měsících nejistoty a strachu jsem konečně uviděla svého syna. Na třech videích jsem viděla, jak ho mučí… Žádný vězeň by neměl být mučen těmi, kteří ho mají hlídat a kdo mají reprezentovat právo a pořádek v nové Libyi,“ napsala v prohlášení Saadiho matka Safia Farkash.

Saadi Kaddáfi je třetí syn Muammara, měl na starosti speciální jednotky.

Nová Libye ve víru chaosu

Po pádu Kaddáfího ovšem v zemi zavládl chaos. Země je zmítána bojůvkami a část území dokonce kontroluje Islámský stát, který v únoru popravil 21 egyptských křesťanů na břehu moře. Saadi Kaddáfi je v rukou skupiny, která si říká Libyjský úsvit. K moci přišla skupina poté, co NATO bombardovalo zemi a za pomoci místní opozice svrhlo diktátora Muammara Kaddáfího.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

lipno ( 22. srpna 2015 14:34 )

Imigranty z Libye bych naházel zpět do moře. Nelíbilo se sim, že si za Kadáfího žili jako prasata v žitě, chtěli Ameriku a teď jsme jim zase dobří

fikusek11 ( 22. srpna 2015 14:33 )

Je to tam samá homokláda.

tenco ( 22. srpna 2015 14:20 )

Američtí prašiví psi rozvrátili celý arabský svět a jediný kdo má problémy je Evropa a to je to oč tu běží. Oslabit Evropu a euro, rozvrat Ukrajiny a pomluvit Rusko. Pro zzkurrvvence z USA je Evropa moc silné seskupení.

sores ( 22. srpna 2015 10:48 )

Chlapi hrozně baví rvát se, zabíjet, bojovat, mučit a válčit. Je to hnus co to v nich je!!! Nejhorší je, že se to netýká jen jich ale odnesou to malé děti a matky.

an.manchester ( 22. srpna 2015 10:12 )

ano baliko to je pravda co pisete, pamatuji v telce zpravy noviny - Kadafi nej kamarad nasi zeme, a najednou se ti prestalo nekomu hodit do programu ,tak se stal ustredni nepritel......ale vidime to, ze opravdu maji podchyceno - amici - to, jak ovlivnovat masy lidi, jak je cvicit, dat jim do rukou zbrane at se mezi sebou zabiji, a tahat za spagatky z povzdali a mit ze vseho profit...musi mit vsude svoje udavace spicly a podplacene politiky ap..

Zobrazit celou diskusi
Další videa