Neuvěřitelné video: Chlapec (7) drsnou srážku s autem přežil, po nárazu udělal ve vzduchu salto

Hrál si a nevěnoval pozornost tomu, co se děje kolem něj. Teprve sedmiletý chlapec z čínské provincie Šan-tung se nerozhlédl a vběhl do silnice přímo pod projíždějící auto. Jeho řidič neměl šanci zastavit, dítě smetl a náraz chlapce odhodil vysoko do vzduchu.
Celý incident, ze kterého tuhne krev v žilách, zachytila kamera, umístěná na palubní desce řidiče. Chlapec po nárazu udělal ve vzduchu doslova salto vzad, odletěl v dáli a po dopadu jeho tělo ještě po tvrdé ulici sklouzlo.
Už to vypadalo na nejhorší, ale po chvíli se chlapec zvedl, posadil se a ukázalo se, že incident přežil s pár odřeninami na obličeji a hlavě. Ihned k němu přiběhl dospělý muž, pravděpodobně otec.
Není jasné, zda bude řidič kvůli sražení dítěte souzen. Záznam z auta však jasně hovoří v jeho prospěch. Dítě mu pod kola vběhlo zničehonic.
v ČR by za to potrestali řidiče. Přitom ten za to nemůže pokud dodržel rychlost.