Zázračné přistání: Letadlo nouzově přistálo na rušné dálnici plné aut

Autor: lm - 
15. července 2015
20:58

Stáli při nich všichni svatí! Přesně to si pomyslíte, až se kouknete na záznam nouzového přistání letadla na rušné dálnici v americkém státě New Jersey. Při dramatických záběrech se vám nejspíš na okamžik zastaví srdce.

Na palubě jednomotorového letadla bylo v tu dobu pět lidí, většina studenti místní parašutistické školy. Pilotovi během letu přestal fungovat motor a byl nucen nouzově přistát na rušné dálnici Route 72. Děsivý okamžik zachytily kamery na dálnici.

Zkušený pilot jen tak tak minul auta, která zrovna úsekem projížděla, a nasměroval letadlo na pruh trávy mezi vozovkami. Při přistání si instruktor parašutistů pořezal ruku, ale jinak se nikomu nic naštěstí nestalo. Dokonce ani letadlo nebylo příliš poškozeno. Případem se nyní zabývá Federální letecký úřad.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud