Pamela dostala s velrybami „košem“. Putin jí nepomůže

Autor: mb - 
10. 7. 2015
19:00

Hollywoodská herečka Pamela Anderson (48) otevřeným dopisem požádala ruského prezidenta Vladimira Putina (62) o pomoc při záchraně velryb. A z Ruska po několika dnech opravdu přišla odpověď: Nepomůžeme ti!

„Prezidente Putine, zakažte lodi, která převáží maso ohroženého plejtváka modrého, aby plula do Japonska podél ruského pobřeží. Vždyť nás spojuje láska ke zvířatům,“ prosila Pamela Anderson.

Volná mořeplavba Kremlu

A herečka se skutečně dočkala odpovědi. Ovšem ne takové, jakou by ráda viděla. Nebyl to přitom ani Putin, kdo hollywoodskou legendu zklamal.

„V souladu s úmluvou OSN o mořské plavbě v Rusku panuje volnost mořeplavby,“ oznámil suše Valerij Fedorov z ministerstva životního prostředí. Navíc se ukázalo, že úřad, který má na starosti kontrolu Severní mořské cesty, už plavidlu povolení vydal.

Marná Pamelina snaha

Pamela se snažila překazit transport velrybího masa z Norska do Japonska, kde je oblíbenou pochoutkou. Cesta podél ruského pobřeží je nejrychlejší a často využívaná obchodními společnostmi. Pamela se tak bude muset smířit i s tím, že na ruské úředníky její šarm prostě nepůsobí.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

tomik007 ( 10. července 2015 20:44 )

 Pokud ji nepomuze PUTJKA, tak bude muset pomoci BORAT - ono to vyjde tak na stejne

dannero ( 10. července 2015 19:48 )

Pamela žije v USA, kde se nachází sídlo OSN, proč nepožádá tam. Stejně tak proč nežádá zákaz po Norsku a Japonsku kterých se to týká především.

Zobrazit celou diskusi
Další videa