Češku obvinili v indonéské Jakartě z vandalismu. Postříkala sochu

Autor: vpa - 
8. července 2015
07:52

Bizarním činem se v indonéské Jakartě blýskla česká umělkyně Yit Kampak, která postříkala červenou barvou slavnou indonéskou sochu. Prý se tak snažila najít svého ztraceného přítele.

Ačkoliv se vám může její jméno zdát na české poměry velmi zvláštní, poté, co byla po svém činu předvedena na policii, tvrdila, že pochází z Česka.

Svým zoufalým činem chtěla prý jen najít svého přítele, který se pro ni ale za několik hodin na policejní stanici dostavil. Kontroverzní umělkyni tak čeká obvinění z veřejného vandalismu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

ellenic ( 8. července 2015 10:05 )

Umělkyně, no ta má ale ránu . Dneska kdejaká nicka se považuje za umělkyni. Poničit sochu není umění, ale vandalismus . Však oni už si s ní v Jakartě poradí. U nás a ve světě posprejované domy a památky a tahle to ještě udělá v cizí zemi.

brblal1 ( 8. července 2015 09:29 )

Dáma předpokládala,že může jako v Česku pomalovat,posprejovat beztrestně cokoloiv.Kosa však narazila na kámen.Jedině v Česku lze nabarvit sovětský tank na růžovo........

liskabystrouska ( 8. července 2015 08:16 )

no to je blbka ..že by umělkyně??

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud