Vystopovali britské džihádistky: Tajné video dokazuje, že zfanatizované školačky z Londýna jsou v Sýrii

Autor: Štěpán Šimůnek - 
5. července 2015
08:15

Spekulovalo se, že britské školačky, které z Londýna prchly k řezníkům z Islámského státu (IS), se svého činu zalekly a pokusily se ze Sýrie uprchnout. Protiislámští aktivisté však natočili video, které dokazuje opak.

Shamina Begum (15), Amira Abase (15) a Kadiza Sultana (16) utekly do Sýrie, kde se chtěly provdat za teroristy z IS, na konci února. Naposledy je zachytila bezpečnostní kamera na letišti v Turecku, přes které cestovaly. Pak se po nich slehla zem.

Podle některých zpráv si vše rozmyslely a pokusily se utéct. Video aktivistů ale dokazuje, že v Sýrii zůstaly. „Dostali jsme tip od někdejšího člena IS. Věděli jsme, kdy a kde dívky budou, a mohli je nepozorovaně natočit,“ tvrdí aktivistka Um Asmah (22), rovněž někdejší členka IS.

Ta školačky v černých hidžábech (jedna z nich měla stejné boty, v jakých cestovala přes Turecko) natočila na severu Rakky, samozvaného hlavního města IS. A před časem s nimi dokonce mluvila! Po tříměsíčním výcviku už si zvykly na striktní režim,“ tvrdí.

Podle aktivistky Um Asmah se z dívek nestaly manželky islamistických lídrů, jak původně plánovaly. Místo toho podstoupily výcvik, po němž z nich budou sebevražedné atentátnice!

„Trénují na takzvané speciální mise. To v praxi znamená opásat se výbušninami a odpálit se. Pravděpodobně zaútočí v Iráku nebo Sýrii,“ myslí si bývalá členka IS.

mandat ( 11. července 2015 19:26 )

 Podle islamu se ob ejtuji za Alaha a setakji se v raji s celou svou rodinou a svym cinem zajisti automaticky misto sve rodine v raji.To je super manupulace.a takove hloupe ovce si ted nasadte do Evropy a budete se jeste divit.

milofr ( 5. července 2015 11:33 )

a CELOU jejich pokrevní rodinu poslat za nimi bez jediného centu v kapse ať je tam kámoši nakrmí, třeba olovem

jfk65 ( 5. července 2015 10:14 )

 Podle jména a barvy to jsou typické angličanky!Zasluhují smrt! Možná někdo je proti,ale představte si jak vraždí VAŠE DÉTI!!!

mourovata.kocka ( 5. července 2015 08:59 )

Jen ať se jim nepodaří zázračně "utéct" zpátky domů k mamince.

vera51 ( 5. července 2015 08:49 )

No jo typicke anglicankyyyyyyyyyyyyy

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud