Mňam, takhle si pochutnáváme na psech o slunovratu! Děsivé fotky z jatek

Autor: shp - 
21. června 2015
16:09

Namačkaní se třesou v klecích, přešlapují ve vlastních výkalech, jsou špinaví a i se svou zvířecí inteligencí je jim jasné, že jejich čas se naplnil. Osud psů na čínských jatkách je více než smutný. O slunovratu jsou v zemi žádanou pochoutkou.

Tyto děsivé snímky pocházejí z psích jatek v čínském Jü-linu. Každoročně se zde pořádá podle tradice festival psího masa o slunovratu.

Desítky vyděšených psů se tísní v klecích před popravou. Nebohé hafany pak stahují z kůže na ulicích, takže se masachtiví zákazníci brodí v krvi. Nevadí jim to však.

Psí maso je v Číně velkou a žádanou pochoutkou. Lze ho konzumovat naprosto legálně. Tedy ze psů k chovu pro jídlo určených.

Pozor, fotky v galerii nejsou vhodné pro děti a slabší povahy.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

plysovykozisek ( 21. června 2015 23:35 )

 Ingmarie:a co bys s tím vepřovým, hovězím, jehněčím a rybou chtěla dělat, než je sníst? Vzít si je do hrobu?? Ale u nás kdyby někdo snědl veřejně psa nebo ho prodával jak ti šikmooký, tak je v kriminále. Ono na ty šikmooký taky dojde. Boží mlýny melou.

inqizitor ( 21. června 2015 23:19 )

prober se, zvíře jako zvíře.

doktor.pj ( 21. června 2015 22:38 )

Blbe? Hmmm. Vy jste asi vysoce inteligentní člověk, že? Tak by vás mohlo napadnout (když se podívate na čas našich reakcí), že než jsem napsal svoji reakci tak jste mezitím odeslal tu svou?

hofihofi ( 21. června 2015 22:19 )

Nektere nazory mi pripadaji jako kdo neni krestan - zabit!

hofihofi ( 21. června 2015 22:15 )

Hele bracha tu dlouho nebyl, hehe. No a vidis a v Babicce to bastili

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud