O Kramném vznikne dokument! Filmaři s ním natáčeli ve vězení

Autor: ljš - 
5. 6. 2017
13:20

Byla to jen otázka času! Nejzáhadnější případ posledních let se dostane na televizní obrazovky. Blesk.cz se podařilo zjistit, že o Petru Kramném a vraždě Moniky a Klárky vznikne dokument.

Podle informací Blesku měl Kramný před časem za mřížemi mírovské věznice, kde si odpykává osmadvacetiletý trest za vraždu Moniky a Klárky, nevídanou návštěvu. Příjeli za ním filmaři!

A nebyla to jen krátká návštěva pro obyčejnou reportáž do denního zpravodajství. "Natáčeli s ním několik hodin. Samozřejmě ho potěšilo, že se o jeho případ zajímají," řekl dobře informovaný zdroj. Výsledkem má být podle něj dokumentární film, který přinese celou řadu nových odhalení.

Kramnému může natáčení velmi prospět. Podobně tomu bylo totiž například v případě propuštěného vraha Jiřího Kajínka, který díky filmovému zpracování svého příběhu dostal řadu lidí na svou stranu.

Současně by Kramnému z díla mohly plynout finanční prostředky, které potřebuje, aby mohl splácet milionové odškodnění rodině své zavražděné manželky. Ve vězení si na něj vydělá jen těžko.

Zatímco Kramný čeká za mřížemi na zázrak, jeho obhájci se snaží dosáhnout obnovy celého procestu. Do případu zapojili nové znalce, kteří mají vyvrátit, že Monika a Klárka zemřely po zásahu elektrickým proudem.

Ve vězení ho stejně jako jeho rodiče pravidelně navštěvují. Pobyt v kriminále prý již snáší lépe. "Ta situace, kdy na něj spoluvězni pokřikovali »Dejte nám ho sem!«, se uklidnila. Zdá se, že i oni mají o jeho případu pochybnosti,“ řekl Blesku před časem John Bok ze Spolku Šalamoun, který ho před časem navštívil. Kramný už byl podle něj převeden z izolace na běžnou celu, kterou sdílí s dalšími sedmi vězni.

Doporučujeme
Krampusak ( 6. března 2018 08:51 )

Kdo bude hrát *** Kramnou?

jjusa ( 12. června 2017 06:20 )

Důkazů už není třeba je odsouzen!A ty si vrah své rodiny VYROBIL SÁM není ani třeba nějaké zakázky stačilo co povyprávěl do médií,na audionahrávce,kámošům atd.je toho mnogo,mnogo!!!!!!!!!!!!!!!!!!A že ty filmaře vůbec pustili do basy,museli mít na to zvláštní povolení???To Kajínek si musel počkat pěkně dlouho než se ho rozhodli zviditelnit.Kramný se zviditelnil sám,No,ten se vlastně má i v té base(nic mu tam nechybí),napřed měl privilégium že byl sám,pak filmaři(tak brzy)a co by dělal venku,to by mu ta věštkyně a kartářka nedala pokoj a je stará co by s ní dělal,tak ať raději sedí kde je. Proč se ta Rejže i šalamouni za něho tak rvou,jim o něho vlastně ani nejde ti mají zcela jiní důvody aby ho dostali ven.

..krakonos500 ( 6. června 2017 14:04 )

Jjusa bude hrát Smatanovou a mescalin Gilovou Nepotřebují důkazy, rozsudek je znám předem a důkazy se vyrobí na zakázku jako vždy.

dingous ( 5. června 2017 14:21 )

Chudinko Listurová, aspoň máš naději v Šala-tle-mounech, že tě nějak z toho dostanou. A zato je musíš ale chválit v každé diskuzi a taky zastávat se podobných nemehlovitých týpků, odsouzených podmínkou nebo natvrdo jako nenažraný vyblinkaný Kramný

wooligan ( 5. června 2017 13:44 )

mohli by ho pustit točit do egyptu aby to bylo autentické

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa