Kramný znovu před soudem: Mateřská znaménka jako hlavní důkaz. Proč?

12. 10. 2016
05:00

Protiřečil si v případu vraždy Moniky a Klárky a plný rozporů je i postoj Petra Kramného ve věci křivého obvinění policistů, kteří ho vyšetřovali. V úterý se u soudu například dokola propírala jeho mateřská znaménka, která měla zřejmě dokázat, že k napadení, o kterém říká, že z něj nikoho neobvinil, dojít mohlo.

Kramný podle obžaloby křivě obvinil vyšetřovatele Pavla Tvrdého, že ho během výslechu bil, srazil k zemi a ponižoval. Vyšetřování Generální inspekce bezpečnostních sborů však žádnou agresi neprokázalo, a tak Kramný skončil před soudem.

Tam ale hodil veškerou vinu na svého bývalého obhájce Jaromíra Richtera. „Nikoho jsem křivě neobvinil. (Richter) Porušil povinnost mlčenlivosti. Podání učinil bez mého pokynu,“ tvrdil už v červnu Kramný. Právník, kterého brzy vystřídala obhájkyně Jana Rejžková, však právě kvůli mlčenlivosti svědčit nemůže.

Přestože však Kramný odmítá, že by kohokoli z napadení obvinil, u soudu se současně snaží dokázat, že k němu dojít mohlo. Snažil se zpochybnit i tvrzení lékaře Vazební věznice Ostrava, u kterého podstoupil vstupní prohlídku po údajném napadení. Ten totiž uvedl, že na obžalovaném žádná zranění svědčící o útoku neshledal.

„Pan Kramný měl jen drobné jizvičky po odstranění kožních névů (pigmentová znaménka, pozn. red.), které ale byly v pořádku, a stehy byly následně odstraněny. Pocházely od odstraněných mateřských znamének,“ upřesnil lékař.

A právě o nich se pak u soudu debatovalo dlouhé minuty. Kramný se začal vyptávat, kolik mateřských znamének lékař na jeho těle našel. „Je to zapsáno v kartě, bylo to na očních víčkách, ve vlasaté části hlavy, rovněž na noze. Přesný počet si s odstupem času nepamatuji,“ odpověděl svědek. Kramný se ale nedal. „Já si myslím, že to tam zapsáno v dokumentaci není,“ reagoval.

A kvalitu prohlídky se snažil zpochybnit i další stížností. „Odstraněných znamének bylo celkem sedm, při lékařské prohlídce nebylo zjišťováno, v jakém stavu ty jizvy jsou. Nebyly řádně zkontrolovány, ačkoliv jsem na to upozorňoval. Za dva dny mi sestřička stehy odstraňovala, u toho pan doktor přítomen nebyl,“ dodal.

Zdá se, že tak obhajoba chtěla navodit dojem, že lékař mohl buď přehlédnout jeho zranění, nebo mohly být napadením poškozeny právě jizvy po znaménkách, které podle něj nebyly řádně prohlédnuty. Současně však trvá na tom, že z útoku při výslechu nikoho neobvinil.

Kramný se tak snaží bojovat na všech frontách. A není divu, jde mu o hodně. K osmadvacetiletému trestu mu může v případě prokázání viny přibýt dva až osm let.

Dění v soudní síni jsme sledovali ONLINE ZDE››

jjusa ( 13. října 2016 06:24 )

Toto je odpověď kvůli které jsem to psala!Potvrdila jsi mi,že jsi nejen Vlastička která sedí s Irčou,ale i ostatní nicky (hlavně eiva).Zahoď karty i kouli,jsi blbější než jsem si myslela.Jsi jen vyžilá a prochlastaná,která si v mládí užívala a teď ji to chybí,protože už není v kurzu.Nepotřebuji jiné nicky,píšu stejně a každý by mě poznal,proto tu jjusu vidíš často,kdybych měla tolik nicků jak ty i tak by všichni poznali,že jsem to já.Jste tu jen 2 co lezete PK do zadku,ale krako. z jiného důvodu.

Jussa ( 13. října 2016 00:33 )

Eiva a většina ostaních prdí na vás. Jste tu dva a máte nejméně 20 nicků. Ubožáci. Kdo se má s vámi zabývat. Taky to nejsou zakomplexované socky jako jste vy a nemají na vás hovádka čas. Na vás si může člověk vypustit prdy a dělat si z vás ***. Slintáte po každým slovu, čím vulgárnější, tím víc nasáváte.

Jussa ( 13. října 2016 00:26 )

Voláš mě? Netvrdila jsi, že mě ignoruješ. Nepsal jsem ti, že to nevydržíš? A je to tady!!!! Jaký původní nick? Nejsem žádná Vlastička, trubko. Já si myslím, že mě voláš protože chceš merdat. Ty prostě chceš merdat a nevíš jak mi to říct. Chceš dělat ze sebe dámu, ale nejde ti to, poněvadž jsi nadržená a máš v hlavě jen jedno:MERDAT. Ty věčně ožralá rumová pralinko.

Durman_16 ( 12. října 2016 23:07 )

stejně se divím, že tu není Eiva a nenutí nám tady svoje upravený litanie ze spisu a z rozsudků. Asi dostala po pyščisku od obhajoby. Matinka taky nebyla spokojená, asi ji vymění. Vlasta se sice v médiích ukazuje ráda, ale dělá ostudu. To není dobrá reklama.

jjusa ( 12. října 2016 23:00 )

Vlastička sklenička rumová pralinka zjistila,že jako Jussa díru do světa neudělá,tak se vrátila ke svému původnímu nicku.Svůj ke svému!!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa