Vyšetřoval případ Petra Kramného: Spláchla ho korupční kauza

Autor: Jiří Krušina, Etienne Bláha - 
3. listopadu 2015
05:03

Korupční kauza kolem Ivana Langera zasáhla i do případu Petra K. (37). Je v ní i kriminalista Milan Pospíšek. Ten jako první řekl, že Monika a Klárka byly zavražděny elektřinou.

Po nedávném zásahu Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu v bytě exministra vnitra Ivana Langera byly obviněny i vysoké policejní šarže v Olomouckém kraji.

Padlo i jméno ředitele Úřadu služby kriminální policie a vyšetřování Milana Pospíška. Právě on byl členem týmu vyšetřujícího smrt Moniky a Klárky, který po služební cestě v Egyptě prozradil, že Petr K. měl vraždit elektřinou.

Pospíšek je jedním z policistů podezřelých z ovlivňování různých trestních kauz. Navíc už od začátku příznivci Petra K. považují celé stíhání kvůli vraždě rodiny za velké spiknutí.

Nezhroutí se obžaloba po takovém objevu jako domeček z karet? „Nemyslím si, že to bude mít nějaký vliv,“ řekl Blesku státní zástupce Vít Legerský.

„Náhlý odchod šéfa české kriminálky plukovníka Pospíška nemá přímou souvislost s případem mého klienta. Je ale smutné, že tento člověk, který odešel od policie v souvislosti s velkou korupční aférou, přinášel či sháněl důkazy na pachatele různých kauz. Nedivila bych se, kdyby v některých případech žádali aktéři o zpětné posouzení důkazů,“ řekla Blesku obhájkyně Petra K. Jana Rejžková.

prvosienka ( 4. listopadu 2015 02:41 )

ozaj...vychádza mi z toho stále jasnejšie,že Kramný nevraždil...čo z tohto alebo kto bude mať prínos,osoh,aby Kramného obvinil&&,????

dajka123 ( 3. listopadu 2015 19:32 )

,,tak vymysleli zabiti elektřinou." áááá další s IQ mořské pěny na obzoru, který neví, že příčinu smrti zjišťuje patolog a ne vyšetřovatel. Člověk žasne kolik je na světě hlupáků.

dalnobojcik ( 3. listopadu 2015 18:37 )

pepen videl jsi nekdy ocas???ne???podivej se do zrcadla.tam uvidis takoveho jakeho jsi jeste nevidel.A nikdy vetsiho neuvidis.

dalnobojcik ( 3. listopadu 2015 18:32 )

Receno po pravde nasi poldove na Kramneho nic nemaji tak vymysleli zabiti elektrinou.Ano zijete ve statu ktery nejen resi neco na co nema jurisdikce tak ma ale hned vraha.Lidi myslete ze I Vam se muze stat neco podobneho apodle czeskych poldu budete vrazi.Czesky hnus a nadvlada policajtu.Nemaji nic a vari z vody.I rusky Ivan do ni dal prvne sekyrku a pak varil polivku jen to nase policejni diktatura ma vymyslenou pravdu.Lidi berte vidle a na ne.Zabiti elektrinou je skoro nemozne priznaky podobne infarktu.Pouze se zastavi srdce.A fleky na kuzi muzou byt stare a nikdo nevi od ceho jen czesky polda hned tvrdi opak.

mrd.bejka ( 3. listopadu 2015 17:10 )

proč si geluješ curaka ty zm.rde

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud