U soudu přituhuje: Kramný se setká s milencem Moniky!

Autor: ljš, et, dce - 
10. 9. 2015
15:10

Po smrti své ženy neřešil nic jiného než její nevěru! Tak vypovídala v případu Petra Kramného většina svědků. A právě Moničin slovenský milenec Ján R. má k soudu dorazit v pátek.

„Monika měla poměr s nějakým Slovákem a ještě to platila, ty schůzky na hotelu,“ tvrdili sousedé z domu, kde Kramní bydleli, v přípravném řízení. Tajemným milencem měl být přítel Moničiny kamarádky Ján B. „Bylo to v době, kdy už jsme s partnerem byli v krizi, zjistila jsem, že se Monika a Ján scházejí,“ potvrdila nevěru před soudem žena.

Muž měl u soudu vypovídat už v červenci. Z neznámých důvodů ale nedorazil. Obhájkyně Jana Rejžková ale už tehdy prozradila, jak Ján vypovídal v předběžném řízení. Prý se nejednalo o vztah, ale jediný den. „Víc od toho očekávala zřejmě jen Monika,“ řekla Rejžková.

Po Moničině milenci by měla k soudu dorazit Alžběta C., která byla s rodinou Kramných v době tragédie v Egyptě jako delegátka cestovní kanceláře. Měla by poskytnout svědectví o tom, jak se Petr Kramný choval bezprostředně po tragédii.

Video Eskorta přivádí Petra K. do jednací síně. - Blesk TV
1080p 720p 480p 360p 240p

 

Doporučujeme
egyptanka ( 10. září 2015 20:37 )

Ale jerry no tak!

jerry ( 10. září 2015 20:30 )

To na tom byla Monika hodně špatně, když si milence musela platit. Ani se pak nedivím, že spáchala sebevraždu. Tu malou ale mohla vynechat.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud