Středa 2. prosinec 2020
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav
Oblačno, sněžení 0°C

Šokující fotografie z pitevny dokazují, že Klárka měla vztyčené ruce: Bránila se vrahovi?

29. dubna 2015
12:39

Šokující fotografie Klárky a Moniky z pitevního stolu v Egyptě potvrzují tvrzení egyptského lékaře. Krátce po jejich smrti popsal, jak vypadalo dívčino tělo, když bylo nalezeno. Měla vztyčené ruce. Tak ale spící dítě nevypadá. Poloha těla nahrává vyšetřovací verzi o zásahu elektrickým proudem. Dívka se ale také mohla před smrtí bránit.

Čtyřicet fotografií z egyptské patologie, které dorazily mailem do redakce TV Nova, ukazuje těla zavražděné Moniky a Klárky a detaily jejich zranění. Zatím neznámý autor těla fotil před provedením pitvy, pravděpodobně 31. července. 

Jak fotografie vzniky a kdo je vyfotil není známo. Do médií je poslal člen České advokátní komory, se kterým komora podle Rejžkové už rozvázala spolupráci. Fotografie údajně také byly velkou novinkou i pro kriminalisty!

Jenže co na fotografiích opravdu je? Na některých fotografiích je vidět celá těla obětí, na jiných jen detaily, například zranění. Klárka má na fotkách bílé kalhotky, Monika je zcela nahá, intimní partie jí zakrývají černé pásky.

Oběti mají mokré vlasy a začervenalou kůži, asi spálenou od slunce. Monika má velkou modřinu na levém stehně a i s Klárkou mají menší podlitiny na celých dolních končetinách. Monika má na krku a ve vlasech červenou tekutinu. Podle serveru TN.cz z fotek nelze určit, o co se jedná. Mohlo by však jít o dezinfekci.

Snímek, na kterém je zachycené celé tělo Klárky Kramné, jen potvrzuje tvrzení egyptského lékaře, který byl u vyšetřování případu od počátku. Podle něj měla Klárka ruce se zaťatými pěstmi v pokrčené poloze zvednuté nad hlavou. „Dítě bylo takto, to přece není spací pozice,“ řekl Hešam Hamed, šéf soukromé kliniky Thebs Hospital. 

rastasan ( 30. dubna 2015 13:46 )

Taky pravda.

.pyskotka ( 29. dubna 2015 23:19 )

Všichni kecáte, je vrah.

franta43 ( 29. dubna 2015 20:20 )

nejspíš je patolog před pitvou umyl. Co na tom nechápeš?

rastasan ( 29. dubna 2015 20:18 )

 Já na fotce vidí že děvče má jednu ruku na urovni hlavy a druho položenou přes hrud směrem k druhé ruce. Vypadá to jako by tělo bylo přenášeno za ruce a pod koleny na jiné místo. Co takhle že by ji takhle uložili ti co ji pak vynášeli z pokoje. A bylo by po senzaci.

tarka1 ( 29. dubna 2015 19:59 )

nějak nechápu, jak mohly mít na fotkách obě mokré vlasy, obě údajně zemřely v noci z pondělí 29. července 2013 na úterý 30. července 2013. Kramný je našel mrtvé podle jeho vlastních slov zhruba kolem třetí hodiny ráno v úterý 30. července 2013. Fotky jsou prý z 31. července 2013, udělané údajně těsně před pitvou. Neumím si představit, jak by tam měly po minimálně po 24 hodinách mokré vlasy! Ale co čekat od TV Nova a bulváru, že...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud