Kolegyně z automobilky o Petru K.: Holky se tu o něj praly!

Autor: ljš, iža - 
17. července 2014
05:04

Milovaly ho a hádaly se, která s ním bude mluvit. Petr K. byl podle své kolegyně Šárky idolem většiny žen v nošovické automobilce. Přesto ale sám na svou manželku Moniku velmi žárlil...

"Snad všechny mé kolegyně byly do něj zabouchnuté. Já mám ráda jiné typy, ale Petr byl jako kolega velmi zdvořilý a naprosto bezproblémový," řekla Šárka deníku Aha!.

Podle ní chtěly být Petrovi K. ostatní spolupracovnice co nejvíce na blízku a využily každé příležitosti, aby s ním mohly jednat. "Dokázaly se i pohádat, kdo s ním bude mluvit. Možná proto měl pověst proutníka, ale já osobně jsem ho s jinou ženskou než s Monikou neviděla. Každopádně charisma měl a ženy o něj zájem projevovaly," dodala Šárka.

I přes to, že se v automobilce vědělo, že Petr K. na svou ženu velmi žárlil, věří jeho kolegyně, že je nevinný. "Sice se povídalo, že na Moniku žárlil a štvalo ho, když si ho chlapi v práci dobírali, že má sexy fotky na internetu, ale určitě ho to nerozhodilo natolik, že by tak důkladně připravoval vraždu," uzavřela Šárka.

gaygenius ( 27. července 2014 18:41 )

Koukněte se na toto video http://www.youtube.com/watch?v=tVvNJrdV43k

truchliicii.petr.k. ( 27. července 2014 18:07 )

prefiknuta?

prefikana ( 26. července 2014 00:51 )

A co kluci, ti se nepredbihali? Jen karvinske Nanynky?

pianko.klidek. ( 23. července 2014 09:38 )

seš to dneska ty hopsií?

pianko.klidek. ( 23. července 2014 09:38 )

fabričky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud