Pondělí 5. června 2023
Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert
Polojasno 21°C

Matka Petra K. Irena: Vazba se na něm podepisuje! Syn je na dně!

Autor: et, iža, lvi - 
28. března 2014
13:43

Nad Petrem Kramným (35) se zřejmě stahují černá mračna a on sám si to začíná plně uvědomovat. Jeho tvrzení, že manželku Moniku (†36) a dceru Klárku (†8) nezabil, respektive, že byly otráveny, nikdo nevěří. Podle maminky Ireny, která svého syna vytrvale navštěvuje, je psychický stav Petra nyní velmi špatný.

Matka Petra K. Irena řekla, že při každé návštěvě se jí zdá syn v obličeji zničenější. „Je na tom psychicky moc špatně. Chtěl mi toho tolik říct, poznala jsem to z očí, ale nemohl. Mohla jsem ale z jeho obličeje číst, jak je zoufalý,“ řekla blesku Irena K. Přiznala, že vazba na psychiku Petra K. působí depresivně, prý vůbec nepočítal s tím, že by v ní mohl skončit. Právě kvůli své jistotě prožívá nyní psychický šok.

Video  Petr K. se ve vazbě zhroutil! Víme, kvůli čemu!  - Etienne Blaha, redakce
Video se připravuje ...

O nové slyšení nepožádal

Podle matky působ navíc Petr K. rezignovaným dojmem. Původně chtěl skrze advokáta žádat o další slyšení před soudem, nakonec od toho upustil. Irena R. ale odmítá spekulovat, co je přesným důvodem, či jde-li o taktiku advokáta Jaromíra Richtera.

Nejvíce času nyní tráví s Petrem K. právě jeho advokát ex offo Jaromír Richter. „O tom, jak se Petr K. cítí ve vazbě, se nebavíme. Stále však stojí za verzí, že jeho manželka a dcera byly otráveny,“ uvedl Richter.

Video Zprávy: Ďábelská lest Petra K. a české porno v rozkladu - Blesk TV
Video se připravuje ...

morisejko ( 19. dubna 2014 00:55 )

mrdalky, chodte uz spat

hrabenkaostrovinova ( 30. března 2014 13:48 )

PK by měli propustit z vazby, jelikož on se chtěl vrátit, nikam z Egypta neutekl, a utíkat jistě ani nebude. Občan Monaca Rittig má větší útěkářký ambice ado vazby nešel.Janoušek též ne. Sicilie oproti nám je úplný hadr.

pavucinka ( 30. března 2014 13:44 )

Po ulici chodí hodně "ujetin", ale je to proto,že to v ústavech stojí peníze a ty se pčřerozdělují mezi kmotry. sponzory politiků a institucí. Nedivme se,. že je tolik kriminality.

danuska555 ( 29. března 2014 17:11 )

ty vidis - nick. Danuse, ja teda ne ! Mam porad svuj - Danuska !

danuska555 ( 29. března 2014 17:02 )

To zavinili ty socky, co jsou jak dlazdici ! Kdyby se kazdy choval slusne k tematu, tak to takto neskoncilo !

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa