Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 19°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Fotograf Ludvík: Mohla se Monika K. chytit v modelingu?

Autor: Etienne Bláha, lvi - 
20. března 2014
17:58

Chtěla se zavražděná Monika (†36) odpoutat od svého partnera a začít si vydělávat modeligem? Několik měsíců před smrtí se nechávala fotit a snímky umísťovala na server pro amatérské modelky. Mohla být úspěšná? Známý fotograf Jakub Ludvík (44) snímky pro Blesk.cz okomentoval.

Jako motiv vraždy je zmiňována žárlivost Petra K., ten dokonce přiznal špiclování jejího Facebooku. A když přišel na lechtivé fotky, zuřil. Sličná blondýna prý ale neaspirovala na nějakou zářnou kariéru. „Říkala mi, že chtěla mít památku na to, jak kdysi vypadala a občas si něco přivydělat. Nic více v tom nebylo. Petr se s tím po čase smířil, ale nerad se o tom zmiňoval, přestože slyšel například v práci od kolegů na Moniku chválu, jaká je kočka,“ řekl kdysi pro Blesk.cz kamarád a někdejší Petrův kolega z nošovické automobilky. „Fotky nemají profesionální hodnotu, měla je spíše na doma,“ soudil i profesionální fotograf Jakub Ludvík. Přesto její dráhu modelky nezavrhl! „V jejím věku už by spíš mohla dělat někde v reklamě,“ vysvětlil.

Právě Moničina anabáze coby modelky Petra rozčílila podle rodinného příbuzného tak, že mu to nedalo pár týdnů spát. „Ona začala fotit už tak rok před tou osudnou dovolenou. On to zjistil asi až po půl roce a doslova běsnil. Jak jsem řekl, on byl kliďas, ale tohle na něj bylo moc. Nelíbilo se mu, že se Monika vystavuje na veřejnosti takhle moc odhalená,“ uvedl kamarád zmíněný Petra i Moniky.

Chtěla se Monika fotit nahá?

I přes nafocení lechtivých snímků ale Monika nedošla až k nafocení aktů. I když, podle vlastních slov na jejím fotoprofilu, by se možná takovému druhu focení nebránila.

„Nerada fotím akty. Ale možná někdy. Možná,“ přiznala amatérská modelka na internetu. „Společnost se vyvíjí. Dnes, kdyby šla do půl těla nahá, nikoho nepřekvapí. Kvůli vývoji ve společnosti, co dřív bylo skryté, se nabízí jako veřejný majetek,“ osvětlil už dříve pro Blesk psychiatr Jan Cimický.

„Ne všichni to i přes změnu společnosti chápou stejně. Manžel to mohl vnímat jako narušení své prestiže, ješitnosti a urážku své osobnosti,“ dodal lékař.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

ipsace ( 22. března 2014 16:08 )

PK mluvil o namíchané cole, do které mohl přidat jiný nápoj se sedativy a uspat holky, jež přeci tak milovaly drinky ! Pak je mohl snadno zabít. Udělalo se mu z toho zle, tak se pozvracel. To se mu potom hodilo a poslal mikinu se zvratky českým policistům. Skočil si po činu pro sodu do baru v hotelu, aby zapil kyselost a zápach zvratků. Uklízeč Egypťan či jiný muž z nižšího personálu náhodou bleskově využil odchodu PK do baru - ulevil si uvolněním svých pohlavních buněk (spermií) na Moniku směrem do její pochvy. Proto pak PK řekl, že po návratu z baru Monika už neměla kalhotky. To se PK hodilo : Moničiny kalhotky dole, výron semene všude kolem a možné Egypťanovy otisky u holek. Egypťan ale zjistil, že je Monika mrtvá, tak včas zmizel. Viděla ho zřejmě pokojská a udala řediteli. Ten v panice ze strachu o ztrátu klientely z Evropy (ztráta miliónů) nechal fofrem uklidit všude vystříkaný ej_kulát, tj. celý pokoj. Nikdo by po vraždě mámy s dítětem přeci do hotelu nechtěl jezdit, když tam (u klientů vždy zůstane pochybnost) znásilňuje personál Evropanky, že ? Milionář - ředitel - se asi dohodl s eg. policií, aby případ ututlala. Za peníze, zvláště v Egyptě, prý jde vše. Petrovi pomohla fůra náhod

babicovyjedy ( 21. března 2014 01:00 )

ale bude. solvinou

miss.stekota ( 21. března 2014 00:27 )

A kaču si meyť nebudeš před prací?

miss.stekota ( 21. března 2014 00:26 )

si baba? škoda . Na Banik bych šla, ale s nějakým sponzorem leda

playoff ( 21. března 2014 00:21 )

Sem baba.plejka z Ostravy.víš,myško..Ale nekecej,že jdeš též na Baník..A potom zapaříme na Stodolní-to mám v plánu-.

Zobrazit celou diskusi