Petr Kramný vzkázal z vazby: Elektřina je nesmysl...

Autor: ljš, et - 
10. března 2014
15:28

Trvám na tom, že jsme byli otráveni! To vzkázal z vazby po svém advokátovi Petr Kramný. Nesouhlasí tak s policejní verzí, že Moniku a Klárku zavraždil elektrickým proudem.

Policie v sobotu vytáhla svůj trumf a prozradila, že příčinou smrti Moniky a Klárky nebyla otrava jedem. Právník Petra Kramného Jaromír Richter následně potvrdil spekulace, že hlavní vyšetřovací verzí je vražda elektrickým proudem. Jak se proti tomuto tvrzení obviněný hájí? "Pan Kramný stále tvrdí, že byli všichni tři otráveni. Zabití elektřinou je podle něho nesmysl," řekl exkluzivně Blesku.

Potvrdil také, že se o této vyšetřovací verzi on i jeho klient dozvěděli už dříve ze spisu. "Já jsem říkal do včerejška, že se k tomu nebudu vyjadřovat a očekával jsem tedy, že policie, když to napsala, tak to řekne. To je trošku takové zvláštní, že to řekli teď, když je to už 14 dní ve spise," vysvětlil.

Kramný tedy nadále trvá na tom, že byli společně s manželkou a dcerou během dovolené v Egyptě otráveni. Jako důkaz poslal již v době, kdy byl nucen zůstat v Egyptě, vyšetřovatelům mikinu pokrytou svými zvratky.

Tuto variantu však vyšetřovatelé zcela vyloučili, a to na základě pitvy. "Informace o otravě jedy či rozleptání žaludku žíravinou jsou naprosto nesmyslné dedukce. Mluvil jsem s patologem, který obě pitval," potvrdil MF Dnes přednosta Ústavu soudního lékařství z ostravské Fakultní nemocnice Igor Dvořáček.

Sám Richter zásah elektrickým proudem jako příčinu smrti nevyloučil, ohradil se ale proti tomu, že by za smrtí matky s dcerou stál jeho klient. "Není žádná souvislost mezi smrtí elektřinou a panem Kramným," řekl.

Video Petr K. se ve vazbě zhroutil! Víme, kvůli čemu! - Etienne Blaha, redakce

martinprokes ( 11. března 2014 11:37 )

Žádný úplatek jsem nevzal! A ta částka taky nesedí!

victory77 ( 11. března 2014 11:04 )

listure: Já slyšela, že vyndat orgány před přepravou zemřelého je standardní postup, protože některé orgány se velmi rychle rozkládají, a tím se vyvíjí množství jedovatých a hořlavých plynů, které se začínají rozpínat a tím by mohly porušit těsnost zinkové rakve. Druhým důvodem je prý higiena, protože na těchto orgánech se rychle množí chorobné bakterie. transportu. Já spíš pořád nechápu to, že byl nějaký rozhovor s egyptským doktorem, který říkal, že měly holky žaludek jak rosol, že jim někdo musel podat silný jed. A najednou to otrava není..

scaramonte ( 11. března 2014 10:43 )

... prakticky celou noc! Moh si s tím pořádně vyhrát, páč jak řekl už egyptskej doktor, tak Krám nebyl hospitalizován s trávicími potížemi, ale s nervovým zhroucením, což mu ovšem nebránilo si na hotel odskočit na snídani, když uý měl zaplacenou polopenzi. Ten dobytek vrahouskej totož šetří a škudlí. Bál se že po rozvodu přijde o byt a ot o mu šlo hlavně Teď se o ubytování už nebude muset bát. Problém je jen, že mu to budem cvakat všichni! Proč rušil ten debil Havel trest smrti?!?

scaramonte ( 11. března 2014 10:40 )

O "chybějících" vnitřnostech a poleptaných žaludečních stěnách psal cosi bulvár bez nahlédnutí do pitevhího protokolu, který je oficiálně k dispozici našich detektivům a ž nyní. Ovšem to nevlučuje, že ten dobytek si sebou nepřvez i tu kyselinu z práce a nenalil jim ji do hdla posmrtně, páč jak se tam píše, neměly poleptaný jícen a ústa, takže to tam moh dostat nějakou hadičkou. času to nastrojit měl ten krypl dost a dost ...

scaramonte ( 11. března 2014 10:38 )

Krám měl viset už v Egyptě, jak jsem psal už tenkrát. Chyba! Pokud ji "nenapraví" spoluvězni, budem muset bestii život do konce jeho dní

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud