První podezřelý v kauze Petra K.! Česká kriminálka mluví o jedné osobě...

Autor: shp, et - 
13. listopadu 2013
05:03

Petr K. je skoro dva týdny doma v Karviné. V Egyptě, kde byly otráveny jeho manželka Monika (†36) a dcera Klárka (†8), byl vězněn čtvrt roku. Policie tam s vyšetřováním nijak nepohnula, zato česká kriminálka již stíhá první osobu!

Petr si sice pomalu, ale jistě zvyká na život v České republice, která mu tak chyběla. Nemohl se vídat s příbuznými, chodit do práce a stále v Egyptě nevěděl, co s ním bude. V Karviné již opět chodí do práce, kterou si chválí. „Kolegové mě rádi viděli,“ prohlásil dost možná nejsledovanější muž Česka.

Kvůli výpovědi na detektoru lži ho nekontaktovali

Petr K. si v Egyptě přál po příjezdu do Karviné podstoupit výslech na detektoru lži. Jenže policie ho zatím vůbec nekontaktovala! „Už v Egyptě jsem s nimi chtěl spolupracovat, abych pomohl objasnit smrt mých holek,“ prozradil Petr Blesku.

Policie stíhá jednu osobu

Česká policie ale momentálně stíhá jednu osobu. „V současné době probíhá trestní řízení, ne vyšetřování. Stíhána je jedna osoba, ale žádná konkrétní,“ sdělila mluvčí policie Gabriela Holčáková. „Určitě se objasní, kdo to udělal,“ věří přesto Petr K.

fazole10 ( 15. listopadu 2013 14:14 )

Když je stíhána jedna osoba, tak je to někdo konktétní policii známý. Kdyby osoba nebyla konkrétní, tak by uváděli neznámého pachatele.

rejpalova ( 15. listopadu 2013 12:55 )

nerozumím slovům...pozri a správaním...prosím překlad

mamasamsam ( 15. listopadu 2013 09:35 )

tarka1 ( 14. listopadu 2013 16:59 )

"Češka si o to koledovala svojim správaním." Co to je za otřesný názor? Nikdo nemá právo připravit druhého o život!!!!

atakdale ( 14. listopadu 2013 14:06 )

anuš to jsem nepsala já, evidentně se mi někdo šikovnej nacpal na nick

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud