Češka, kterou rozřezali v Egyptě, radí Petrovi K.: Ukryjte se na ambasádě, lékaři jsou lháři!

Autor: geo - 
6. 10. 2013
10:35

Petr K. je od smrti manželky Moniky (†36) a dcery Klárky (†8) už dva měsíce držený v Egyptě. Nad příčinou úmrtí Češek se stále vznášejí otazníky a nyní jiná Češka vypovídá o své děsivé zkušenosti s Egyptským zdravotnictvím. Kvůli střevním potížím ji rozřezali a skončila v invaliditě!

Lence Mockové (50)  návštěvu doktora zajistila delegátka cestovní kanceláře kvůli obyčejným zažívacím potížím. Doktor koukl na pojistku a nechal Lenku odvézt do nemocnice. „Všude byla špína. Hráli na mě vyšetření a pak rozhodli o operaci,“ líčí. Po operaci jí nebylo dobře, další operaci jí provedli i přes její protesty.„Břicho mi nezašili, ale zadrátovali. Po několika operacích mi v posteli prasklo a stříkala ven stolice a krev,“ vzpomíná Lenka na hrůzy, kterými si prošla.  V nemocnici zůstala měsíc, její osobní věci se ztratily, personál se kní choval špatně a s jejím mobilem se fotili!

Když se konečně dostala domů z Egypta, lékaři v české nemocnici se zhrozili. Musela na další operaci. Následky má dodnes.  

Nevěřit doktorům

Lenka se obává, že Egypťané smrt Češek nevyšetří a Petra K. si nechají jako obětního beránka. Ohledně rozporů mezi výpovědí Petra K. a primáře egyptské nemocnice říká:  „Za boha bych nevěřila lékařům! Navymýšlejí si, aby očistili Egypt.“ Jedinou nadějí pro Petra je podle ní česká ambasáda, které by ho mohla před Egypťany ochránit.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

karmavana ( 8. října 2013 16:20 )

Tak to dopadne, když člověk s každým zaraženým prdem leze za delegátem!

jamova ( 8. října 2013 10:36 )

Ty budeš také dobrý inteligent!

jamova ( 8. října 2013 10:35 )

Přesně tak

rejnok ( 7. října 2013 21:09 )

chce se mi zvracet z těch příspěvků, nikdo z vás neví jak se to vlastně stalo, ale každý z vás zná vraha. Nevím jak by jste to snášeli vy, kdyby se to stalo vám. Přál bych vám to

jity ( 7. října 2013 13:23 )

A kterýho že?

Zobrazit celou diskusi
Další videa