Petr K. dluží za hrob Moniky a Klárky: Proč nemá stále náhrobek?

Autor: et - 
1. 10. 2013
11:11

Smutek, pláč... Ačkoli od záhadné smrti Moniky (†36) a Klárky (†8) v egyptské Hurghadě utekly dva měsíce, srdce známých a rodiny cítí velkou bolest stále. Pečlivě udržovaný hrob v Karviné je bez náhrobku! Vybere ho totiž po návratu až Petr K. (35)!

Čerstvé kytky a věnce plné plyšáků. Karvinský hřbitov už není uzavřený jako při pohřbu Petrových milovaných holek, zapálit svíčku tam za ně může každý. Kromě Petra!

„Viděl jsem ho jen na fotkách hned po pohřbu, mám vždy slzy v očích,“ plakal, když mu Blesk ukázal fotky. Pohled na oblíbené Klárčiny hračky ho dorazil. „Pořád tomu nemůžu uvěřit, a nejhorší je, že se tam nemůžu ani podívat,“ vzlyká.

Moderní náhrobek

Na první pohled ale hrobu něco chybí. „Náhrobek chci vybrat podle svých představ. Měl by být moderní,“ plánuje Petr. Jenže už pohřeb stál nemalé peníze.

„Dluh za to mám u sestry,“ prozradil. Svíčky tam hoří každý den, na Klárku a Moniku vzpomíná hlavně rodina. „O hrob se starají moji i Moniky rodiče, všechny je to psychicky sebralo,“ říká. Kdy ale k hrobu přijde i Petr, je zatím ve hvězdách.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

andrysovic ( 6. října 2013 10:15 )

Petr K. dluží za hrob,pokud rodina věří v jeho nevinu,tak proč nedají hrob do pořádku, proč to třeba neudělají její rodiče,vždyť pochovali dceru a vnučku ,je to všechno moc a moc divné,určitě už taky pochybují o tom,že je Kramný nevinný,ale hrob by měli dát do pořádku,leží tam nevinné dítě,které zaplatilo životem neshody mezi rodiči. A ty tam určitě nějaké byly,jinak by to všechno tak špatně nedopadlo.Škoda lidských životů,věřím pevně,že vrah bude potrestán.

kacota ( 2. října 2013 17:38 )

http://www.topky.sk/cl/11/1363771/Peklo-na-dovolenke-v-Chorvatsku--Zenu-znasilnili-v-hoteli-vedla- spiaceho-manzela-

klidek.pianko ( 2. října 2013 13:25 )

ju, já si maluju obličej na ksicht

tigress ( 2. října 2013 13:21 )

Sakra, jestli to četli v Egyptě, tak Pepík už nezapípá

tigress ( 2. října 2013 13:19 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa