Petr K. si může oddechnout: Konečně jedna dobrá zpráva!

Autor: et, geok - 
26. září 2013
12:56

Egyptský vězeň Petr K. zoufale vyhlíží jakékoli zprávy z Česka i od egyptských úřadů. Blíží se okamžik, kdy vyprší lhůta, po kterou mu Egypťané zakázali odcestovat. Petrovi docházejí peníze a hrozí mu, že pokud bude muset zůstat v severní Africe dál, stane se z něj bezdomovec. Po dlouhé době se však může těšit alespoň na jednu dobrou zprávu!

Petr K. přišel během dovolené v Egyptě o manželku Moniku a dceru Klárku. V cizí zemi je téměř bez prostředků. První naděje, že ho propustí, bude den 3. října, kdy uplyně lhůta zákazu odjet z Egypta. Ale egyptský vězeň vůbec neví, jestli se po dvouměsíční lhůtě dostane domů.

„Kdo bude hradit pobyt, jestli tu budu o měsíc déle? Já už nemám žádné finance,“ obával se včera. A české velvyslanectví mu zprostředkuje nanejvýš pomoc od charity. 

Zaplatí mu hotel

Jak jsme řekli dříve, v případě prodloužení pobytu hotel zaplatíme. Cítíme to jako naši povinnost,“ sdělil Blesku mluvčí cestovky Blue Style Martin Slaný. Ješte radši by se Petr dozvěděl nové informace o smrti svých milovaných. „Na potvrzení schůzky s egyptskou prokuraturou se prý stále čeká,“ dodal smutně.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

paragraf ( 2. října 2013 10:49 )

tak co tady děláš, tondo z prahy???

scaramonte ( 28. září 2013 10:41 )

Jediná dobrá zpráva pro ostatní pak bude pozvánka na fakultativní výlet k jeho oběšení ...

tondapraha ( 27. září 2013 10:26 )

Neuvěřitelné žvásty,tady čtu.Do té diskuze lezou,pouze duševní masturbanti!!!

klidek.pianko ( 27. září 2013 01:18 )

taky zpět, aha,.... no a nemůže to být velká mýlka?? Bála bych se to zveřejňovat, jako jste věštil tigress mylně, s tím úmrtím, důvod vlak. To se přece nepovedlo.

hops.1 ( 27. září 2013 01:04 )

něco takovýho

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud