Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 22°C

Skandální výsledky pitvy těl Moniky (†36) a Klárky (†8): Chyběl rozleptaný žaludek!

Autor: sch, rap, jad - 
6. září 2013
17:26

Zprávy z Egypta, kde tragicky zemřeli blonďatí andílci Monika (†36) a Klárka (†8), nejsou vůbec dobré. Ty poslední zatím hovoří o zpackané, nebo možná i záměrně špatné práci tamních vyšetřovatelů. Jejich těla totiž do Česka přišla bez klíčových orgánů, chyběl dokonce i jeden rozleptaný žaludek!

Vyšetřování stále běží, i když se vůbec nic neděje. Petr K., manžel a otec mrtvých zesnulých, stále zůstává v Egyptě a moc neví, co bude dál. Nemá pas, nemůže vycestovat a zároveň s ním nikdo nemluví. Navíc je tam pod statutem svědek.

V Česku z případu nejsou o nic moudřejší, domů totiž těla dorazila bez klíčových orgánů, pitva tedy neodhalila nic, co by se už nevědělo z předběžné zprávy z Egypta!

Těla bez orgánů

„Obě těla byla při pitvě v egyptské Hurghadě zbavena vnitřních orgánů – plic, celého trávicího traktu, sleziny, ledvin, jater apod. Tyto orgány, které zůstaly v Egyptě, jsou přitom klíčové pro zjištění, jak a čím byly ženy otráveny,“ řekl Blesk policejní zdroj, který má k vyšetřování velmi blízko.

Podle našich informací byly dokonce dospělé ženě odebrány kompletně celé vnitřní pohlavní orgány. Kvůli tomu není možné prokázat, jestli byla před smrtí znásilněna, anebo nikoliv. Jedna z vyšetřovacích verzí totiž hovoří právě o znásilnění, kterého se měl dopustit někdo jiný, než doposud jediný podezřelý, manžel Moniky Petr K.

Napuštěné dutiny

Jak už Blesk dříve informoval, dutiny vzniklé po odnětí orgánů byly napuštěny formaldehydem. To mimořádně ztěžuje stanovení příčin smrti. Situace je o to složitější, že čeští patologové nemohou prozkoumat tělesné tekutiny obou zesnulých Češek, ani obsah jejich trávicího traktu. To vše zůstalo v Egyptě.

Co Egypťané skrývají?!

„Působí to na nás dojmem, jako by si Egypťané nepřáli kvalifikované a nezpochybnitelné vyšetření záhadné smrti českých turistek,“ svěřil se Blesku tentýž policejní zdroj.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

lucir ( 28. září 2013 09:40 )

jo jo, lidi maj doma spoustu zbytečných věcí

cernykondor ( 7. září 2013 10:38 )

jseš na diskuzi opráývnbích laiků, a je to bulvár/ i když dnčes je asi všude/,ale vyplývá z toho nedostatek u nás/ smlouvy o vydávání občanů/ Naši lékaři měli být u pitvy přítomni......

cernykondor ( 7. září 2013 10:37 )

Zcela určitě šlo hotelu a asi i vyšetřovateli o turismus.Ovšem naší chybou je,že není ošetřeno vydávání českých občanů. Oni by ho tam mohli i popravit.jezdí tam ročně tisíce turistů, a je to Afrika. nebo je u nás také? Skoro to tak už vypadá, když je toto možné.

zadnice ( 7. září 2013 09:49 )

Vše ukazuje na to, že je manžel a otec nevinný! Tak vládo začni tvrdě pracovat na jeho osvobození a návratu!!!

valesovavera ( 7. září 2013 09:13 )

Dnes vysel v deniku Právo čl.,ze ČP nepotvrzuje vyrok Blesku o chybejicich organech turistek.Tak,ze za to,ze je na diskusi pan PK za vraha rodiny muze on i jeho rod. Podekovat Blesku a Tn,cz.Ti by za to jakou mu udelAli povest mu mneli zaplatit pořAdneho advokata,proto zd intervence ceskeho velvyslanectvi je nA eg.darebaky asislabá.Stát se to nejAkemu nAsemu pol.tak se stát stara daleko vic dostat ho domu.

Zobrazit celou diskusi