Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 22°C

Ve dne dělník, v noci gigolo!

Autor: Helena Lacinová - 
31. května 2008
05:00

Hrdinou české verze anglického filmu Do naha! by se mohl stát mladý muž (28) z Chomutova. Vyučený malíř pokojů nemohl dlouho sehnat práci... Co dělat? Rozhodl se, že finanční tíseň vyřeší jako gigolo.

'Milé dámy, je tu společník pro vás' podal si inzerát do místních novin. Chcete mě? Zaplaťte! Svěřil se Blesku, proč to vlastně udělal...

Protože jde o službu diskrétní, chtěl zůstat v anonymitě a požádal, aby byl uváděn pod jménem Kevin. Na schůzku s Bleskem přišel přesně. Navoněný, v rozevláté košili.

Netajil, že je v oboru úplný začátečník, ale hodlá se prý zdokonalovat. Jako placený společník žen, doprovázet je na akci, za příplatek poskytne i sex. "Mnohdy mě žena ani nechce, spíš si popovídat," tvrdí.

Na myšlenku prodávat se ho přivedl kamarád, který se tím dost úspěšně živil a dostal se z finanční nouze. "Dlouho jsem nemohl najít práci, tak jsem si podal inzerát. Než vyšel, tak jsem si ji našel. Dělám stavebního dělníka," upřesnil s tím, že na první zákaznici teď čeká.

"Inzerát ženy pochopily spíš jako seznamovací, ale podám si další. Určitě nějaké nabídky přijdou," věří Kevin.

Z vydělaných peněz by si chtěl koupit byt a zaplatit dluhy. "Nějaké mám," pokrčil rameny bez upřesnění za co.

Reklamace své 'práce' gigolo nepřipouští. Prý je zdatný i zkušený milenec. Měl tři vážné vztahy s mladšími i s o dvanáct let starší ženou. "Vím, co ženy chtějí," míní.

A ceník? Prý obvyklý. Pět tisíc za noc sexu. Povídání prý vyjde levněji!

 

 

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině