Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Mrazivé předpovědi slepé věštkyně Baby Vangy na rok 2024: Vražda Putina i nebezpečí umělé inteligence!

 • Autor: jel - 
  27. 12. 2023
  05:00

  Vangelija Pandeva Dimitrova – Gušterova (†85) známá jako Baba Vanga žila v minulém století v Bulharsku. Ve dvanácti letech ji odneslo tornádo a přežila jen jako zázrakem. Při této nešťastné události oslepla a od té doby údajně viděla budoucnost. Vykladači jejích proroctví tvrdí, že její předpovědi jsou z 85 procent úspěšné. Podle nich předpověděla válku na Ukrajině, teroristický útok 11. září i smrt princezny Diany.

 • 1.Kdo je Baba Vanga?

  Baba Vanga měla podle všeho nadpřirozený dar. Baba Vanga měla podle všeho nadpřirozený dar. | Reprofoto youtube. com, INT, archiv

  První vizi měla Bulharka prý v době, kdy ji odneslo tornádo a ona byla několik dnů pohřešovaná. Rodina ji následně našla na prahu smrti pod troskami. Během nešťastné události se tehdy dvanáctileté dívce dostalo do očí příliš velké množství písku a ona kvůli tomu oslepla. Věřila, že jí byl dán dar léčit lidi a předpovídat budoucnost. Vysloužila si přezdívku „Nostradamus z Balkánu“.

  Za tajemnou ženou přijížděli lidé z daleka, včetně předních představitelů východního bloku jako například Leonid Brežněv. Baba Vanga se ale chovala ke všem stejně a pomáhala jak obyčejným lidem z okolí, tak známým a bohatým.

  Bulharka sice v roce 1996 zemřela, ale zanechala po sobě proroctví i na další roky. Co nás podle ní čeká v roce 2024? 

 • 2.Vražda Putina

  Vladimir Putin Vladimir Putin | Reuters

  Podle webu Daily Mirror slavná věštkyně předpověděla, že v roce 2024 bude zavražděn ruský prezident Vladimir Putin. Muže, který před dvěma lety rozpoutal otřesnou válku na Ukrajině, má podle Vangy zabít někdo z Ruska. 

  O zdravotním stavu Putina se spekuluje už delší dobu. Kreml ovšem neustále popírá, že ruský prezident trpí závažnou nemocí a že se jeho zdravotní stav zhoršuje.

 • 3.Ekonomická krize

  Baba Vanga s manželem. Baba Vanga s manželem. | Reprofoto youtube. com, INT, archiv

  Podle Baby Vangy celý svět příští rok zasáhne obrovská hospodářská krize, která ovlivní celosvětovou ekonomiku. Způsobit ji má především nárůst zadlužení, geopolitické napětí a přesun ekonomické moci ze západu na východ.

 • 4.Kybernetické útoky

  ilustrační foto ilustrační foto | Reuters

  V dalším roce se podle proroctví musíme připravit také na větší nápor kybernetických útoků. Nepůjde však o obyčené hackery, tito by se měli zaměřit na kritickou infrastrukturu jako například rozvodové sítě a čističky vod. Útoky by mohly vést k rozsáhlým poruchám a k chaosu a tím představovat vážnou hrozbu pro národní bezpečnost.

 • 5.Hrozba umělé inteligence

  Babě Vanze lidé vždy věřili. Babě Vanze lidé vždy věřili. | Reprofoto youtube. com, INT, archiv

  Pokrok by měl přijít také ve vývoji počítačových technologií. Významný objev by měl zasáhnout různé obory od finančnictví a zdravotnictví až po kybernetickou bezpečnost.

  Vanga ale také varuje - konkrétně před umělou inteligencí! Prudký nárůst jejího využití by pro lidstvo mohl být nebezpečný.

 • 6.Pokrok v medicíně i technologii

  ilustrační foto ilustrační foto | Profimedia.cz

  Naštěstí ne všechna proroctví Baby Vangy pro příští rok jsou negativní. Jedno z nich říká, že medicína by měla udělat obrovský pokrok ve výzkumu nemocí, které byly doposud považovány za nevyléčitelné. Významný průlom by měli vědci udělat především v léčbě Alzheimerovy choroby.

 • 7.Rok 2024 pro vaše znamení

   

   

   

   

   

Eda Sztwiertnia ( 31. prosince 2023 16:55 )

Taky mi ta stará vagína pardon vanga leze na nervy🙂

carlae ( 30. prosince 2023 23:45 )

ju a na začátku roku varovala, že v prosinci bude Praha pod vodou. hmm

carlae ( 30. prosince 2023 23:40 )

to: padrino, zajímavé je že před nějakým pátkem psali, že bude nejvyšší na planetě. Tak jak to je? Dejte s těmi předpověďmi pokoj. Jednou čehý podruhý hot. jak u blbejch 👎

yokky ( 30. prosince 2023 19:34 )

😢😢😢😢­😢☹☹☹☹☹­☹😨😨😨😨😨­😨😥😥😥😥😥😥

padrino ( 28. prosince 2023 02:31 )

Tak budce zabitý nebo zemře na nemoc. 😁

Slavná věštkyně předpověděla, že v roce 2024 bude zavražděn ruský prezident Vladimir Putin. Muže, který před dvěma lety rozpoutal otřesnou válku na Ukrajině, má podle Vangy zabít někdo z Ruska.

O zdravotním stavu Putina se spekuluje už delší dobu. Kreml ovšem neustále popírá, že ruský prezident trpí závažnou nemocí a že se jeho zdravotní stav zhoršuje.

Zobrazit celou diskusi