Sobota 9. prosince 2023
Svátek slaví Vratislav, zítra Julie
Zataženo, déšť se sněhem 0°C

Blondýnka vydělává pořádný balík a ani nevyjde z domu: Peníze jí posílají její „otroci“

Autor: rc - 
22. září 2022
20:39

Velmi slušné peníze vydělává kráska, která si na sociální síti říká Ellie Paige. Blondýnka nemusí ani vyjít z baráku, aby si přišla k pořádnému jmění. Pracuje jako finanční domina. Její „finanční otroci“ jí s radostí posílají peníze. Jakmile jí zaplatí, Ellie jim věnuje svou pozornost.

Až sedm tisíc korun denně si vydělá kráska s uhrančivým pohledem. Říká si Ellie Paige a rozhodla se pro netradiční povolání. Pracuje jako finanční domina, které její finanční otroci platí za to, aby jim projevila přízeň. Obdivovatelé jí rádi posílají peníze za to, že jim pak odpoví na zprávu. Na sociální síti Twitter zveřejňuje videa, v nichž své věrné platiče vyzývá, aby jí poslali peníze. „Dobré ráno, finanční otroci. Je čas rozmazlovat vaší královnu, která má narozeniny," napsala v jednom z příspěvků.

Finanční otroctví je v podstatě sexuální úchylkou. Submisivní muži, kteří mají dobré postavení v práci, si vyhlédnou svou dominu, po níž chtějí, aby je finančně ovládala.

Fotografie, které Ellie zveřejňuje na Twitteru, nejsou explicitní. Ukazují pouze trochu dekoltu či do objektivu vystavuje svá chodidla. Ačkoliv si přijde na hezké peníze, práce prý nese mnoho rizik a není vůbec jednoduchá. Obsah, který na sociální síť publikuje, se může dostat kamkoliv, například k její rodině.

„Někteří si dali můj obličej na pozadí svého telefonu a poslali mi to. Musíte se smířit s tím, že nevíte, jak je váš obsah používán,“ uvedla pro Business Insider. Navíc neustále musí přemýšlet, jaký obsah publikuje, aby zaujala. Nad jedním snímek tak klidně stráví čtyři hodiny. V dnešní době, kdy se z finančního otroctví stal fenomén v online prostředí, je prý velice těžké zaujmout. Musí tak přemýšlet, aby byl její obsah kvalitní a odlišoval se, aby si ho lidé všimli.

Video  Ikonické scény s prostitukami  - Videohub
Video se připravuje ...

hulmihosoudruhu ( 23. září 2022 07:08 )

Ale miliardy jako soudruh Babiš nemá.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud