Úterý 27. července 2021
Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor
Oblačno, bouřka 27°C

Mladou ženu náhle napadla čivava a utrhla jí oční víčko! Žal si léčí na TikToku

Autor: štt - 
14. června 2021
05:00

Kelsey Salmonová (23) z americké Atlanty musela podstoupit nečekanou plastickou operaci. Malé čivavě se nejspíš nelíbily její umělé řasy a rozhodla se je strhnout. Mladá žena se vyrovnává s traumatickým zážitkem i s posměšky cizích lidí.

Kelsey Salmonová si na kolena posadila malou čivavu patřící kosmetičce, kterou navštívila před svou narozeninovou oslavou. Když si přilepila umělé řasy, pejsek ženin obličej nejdřív pouze pozoroval a pak se na ní nečekaně vrhl ve snaze „štětinky“ sundat.

Na zveřejněných fotografiích lze vidět odtržené horní oční víčko zabalené v gáze, avšak stále s přilepenými řasami. Oslavu nakonec dívka strávila na nemocničním sále, kde podstoupila nouzovou operaci. Doktorům se nakonec podařilo víčko zachránit, ale Kelsey s ním nesměla hýbat po deset dní a minimálně rok se jí kůže bude hojit.

Kelsey o incidentu promluvila do deníku The Daily Mail: „Vše se seběhlo doma u mojí kosmetičky. Začala mě líčit, když v tom jsem uslyšela psí štěkot. Čivava vběhla na postel vedle mě. Vzala jsem ji se svolením do klína, začala jsem ji hladit a mazlit se s ní. Do té doby bylo vše v pořádku.“ Avšak po chvíli se pes na dívku zadíval a znenadání po Kelsey skočil.

Přestože útok trval pouze chvíli, zvíře stačilo strhnout celé horní víčko. Vyděšená dívka začala panikařit a křičet. Všude bylo plno krve. Kosmetička ihned zavolala ambulanci. Přestože Kelsey děkuje bohu, že jí pes neporanil zrak, operace nebyla vůbec jednoduchá. V nemocnici se totiž nenacházel žádný plastický chirurg a vyděšená dívka musela čekat na jeho příjezd sedm dlouhých hodin!

Přestože se víčko léčí velice rychle, už nikdy nebude fungovat jako předtím. „Teď pobírám antibiotika a musím si mazat oční gel, aby rohovka nevysychala a neodloupla se," sděluje své nynější problémy. Kelsey si chtěla jet odpočinout na Havaj, ale při poslední prohlídce doktor zjistil, že přišitá kůže začíná černat. Nejhorší představy se ale naštěstí nakonec nevyplnily a žena v budoucnu uvidí.

Kromě fyzického nepohodlí se Kelsey musí vypořádat s nepatřičnými poznámkami o svém vzhledu. Dívka se svou zkušenost snažila vysvětlit pomocí TikTok videí, kde kromě posmívání získává i pozitivní komentáře. Ty jí pomáhají se vyrovnat i s traumatem z cizích psů, které si už nejspíš nikdy na klín znova nepoloží.

bre-burda ( 14. června 2021 11:04 )

To se všeobecně ví, že čivava je nebezpečný predátor. Agresivnější už je jen samička komára!

frantacizek ( 14. června 2021 07:10 )

tak to šici víme, že čivava je zabiják.. čím menší psek, tím větší odvaha a sebevědomí a nejvíc, když potká tak 5x většího. měl jsem trpasličího pudlíka a ani jsem tak nemusel hlídat, aby nezdrhnul jako spíše, aby se nedostal do nějaké nerovné bitky s větším džukelem. Jenže on byl i tak vyčůraný, že vždy toho vlčáka vyhecoval a zdrhnul do křoví. Pak byl celý od listí, hlavně to uschlé se mu motalo do té jeho -trvalé- , čiže mu to pak vyčesávat. Byl fakt na facku. Nejenže jsem mu vysvětloval, že může zařvat, pokud nebudu rychlý, což už pak ani nešlo vyargumentovat, když se naučil zdrhat do toho křoví,tak jsem mu zase vysvětloval, že se bude o to více koupat, což on nesnášel. Prostě notorický problémista-recidivista. Proti tomu je nějaká úchylka čivavy na nevkusný a kýčovitý make-up a imáge klientky prkotina..

Zobrazit celou diskusi
Další videa