Úterý 24. listopad 2020
Svátek slaví Emílie, zítra Kateřina
Oblačno 4°C

Češka Klara Lima prorazila v Americe: Pokérovaná kráska má nové jméno i byznys

Autor: DH - 
22. listopadu 2020
07:07

Česká fotomodelka a dědička jmění po zesnulých rodičích Klara Lima už je čtenářům Blesku a ostatně i celé České republice známá. Výstřední silikonová kráska našla nový život na Floridě, žije v Miami. Starý život hodila za hlavu stejně jako staré jméno. V Americe touží vydělávat miliony.

Příběh, který má za sebou Klara Lima, je jedním z nejdrsnějších a několikrát už ho zveřejnila jak česká, tak i zahraniční média. Dívka přišla v 17 letech o oba rodiče, úspěšné podnikatele, se kterými se na Ukrajině zřítila helikoptéra. Následně začal život plný alkoholu, drog i poruch příjmu potravy.

Klara zdědila po rodičích velké jmění, část z něho ale chytře investovala po prodeji firmy, díky čemuž si zajistila živobytí. Dlouho žila v Londýně, kde v 19 letech potkala Brazilce, za kterého se provdala. Vztah ale brzy skončil a Klara Lima, jejíž rodné příjmení je Nováková, začala žít život na vlastních nohách. Závislost na drogách, což označuje za svoji největší chybu, vyměnila za závislost na plastických operacích. Nedávno serveru DailyStar řekla, že za ně utratila už více než 23 milionů korun.

Video: Smrt rodičů, erotika a plastiky! Češka Klara Lima (29) žije na Miami a Blesku popsala, jak žije

Video Smrt rodičů, erotika a plastiky! Češka Klara Lima (29) žije na Miami a Blesku popsala, jak žije - Markéta Reinischová

Nyní žije Klara Lima v Miami, nově si už ale Klara neříká. Podle svého Instagramu si změnila jméno na Kitina Savage a má i nový byznys. Jako fotomodelka využívá své vyzývavější snímky pro placenou sociální síť OnlyFans. Tam lidé, kteří jsou jejími fanoušky, posílají peníze, aby mohli její fotky vidět. Peníze vydělává i na svém Instagramu, kde ji sleduje více než 160 tisíc lidí. To ale není všechno.

Kitina nedávno udělala rozhovor pro britský server DailyStar, kde se svěřila se svým plánem na další vydělávání milionů. Podle svých slov by ráda založila vlastní streetwearovou módní značku a možná i finanční impérium. Peníze ale rodilá Češka tolik nepotřebuje. „V Česku jsem určitě milionářka, v Americe bych brzy ráda byla,“ řekla nedávno Blesku.

Hapaxlegomenon ( 22. listopadu 2020 08:27 )

Říká si KitAna Příště doporučuji použít ctrl-c, ctrl-v. Je to jistější ;)

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud