Pátek 4. prosinec 2020
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Zataženo, sněžení 0°C

Po plastice obličeje kráska otekla jak buldok! Přirovnávali ji ke kresleným postavičkám

Autor: štt - 
26. října 2020
13:16

Sofia Marroquinová (19) podstoupila operaci na zeštíhlení obličeje. Po zákroku jí však tváře a krk neuvěřitelně natekly. Podívejte se na výsledek operace pár týdnů po zákroku!

Mladá australská dívka chtěla mít štíhlý obličej, a tak podstoupila speciální léčbu, při které jí odebrali tuk z tváří, výsledek je neuvěřitelný. Procedura zahrnovala vpichování speciální kyseliny, která rozpouští tuk a tím vytváří zeštíhlující linii obličeje.

Dva dny po zákroku strávila s nepříjemnými modřinami a otoky po injekcích. Sofia na svém TikTok účtu ukázala děsivou součást léčby. Natočila také reakci její rodiny a jejích přátel na její „novou“ vizáž. Zatímco její otec při pohledu na ni slyšitelně zalapal po dechu, její sestra se jen šokovaně smála.

Poté, co video na internetu zveřejnila, získala mnoho nechápavých reakcí, proč operaci podstoupila právě za takovým výsledkem. Někteří o ní psali, že vypadá jako postava Lorda z pohádky Shrek, další ji srovnávali s Buzzem Rakeťákem. Sofia později vysvětlila, že bude trvat pár týdnů, než otoky splasknou a tváře se jí kompletně zahojí.

Sofia se k reakcím sama vyjádřila: „Hodně lidí si myslí, že tohle je výsledek, ale není. Bude trvat ještě pár týdnu, než zmizí otoky a nebudu vypadat jako obdélník.“ Po sedmi týdnech zveřejnila další fotografie, na kterých je vidět postupné zotavování. A před týdnem ukázala konečný výsledek, jenž naleznete v galerii fotografií:

jdi-se-bodnout ( 26. října 2020 17:32 )

Po chirurgických zákrocích jsou otoky pravidlem. Laické posouzení výsledku má smysl až po několika týdnech, až otoky splasknou.

diskutujici ( 26. října 2020 16:53 )

Třeba bude konečně šťastná

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud