Čtvrtek 22. říjen 2020
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor
Oblačno 17°C

Věrná fenka naskočila na záchranku, která odvezla páníčka do nemocnice: Zkolaboval během venčení!

Autor: jžk - 
18. října 2020
14:49

Záběry, které rozněžní srdce. Loajální štěně čekalo u sanitky, dokud jej záchranáři nepustili dovnitř. Jeho páníček z Brazílie se totiž při večerní procházce zhroutil a musel být hospitalizován.

Roztomilá fenka v oblečku skočila na sanitku a vypadalo to, že do nemocnice odjede se svým páníčkem jako černý pasažér. Záchranářům se nakonec štěněte zželelo a do vozu ho pustili, aby mohlo zůstat u majitele.

Tento dojemný okamžik natočil Anderson Bahi, který si všiml psa čekajícího na silnici u sanitky. „Zrovna jsem někam jel autem, když jsem spatřil, jak na druhé straně vozovky zastavila sanitka,“ řekl pro zpravodajský web The Dodo. Popsal, že zatímco byl dvounožec ošetřován, jeho parťák vyčkával na nárazníku sanitky s nadějí, že pojede taky.

Jakmile však dorazili do nemocnice, fenka musela zůstat před hlavními dveřmi. Místní záchranářka zvířat Maria Lúcia Muniz se nabídla, že se o zvíře postará, než se jeho páníček vzpamatuje. Nakonec však čubička nemusela čekat dlouho! „Bylo to velmi emotivní,“ řekla Maria. „Díky bohu byl majitel hospitalizován pouhých 45 minut,“ dodala s tím, že si maroda i jeho nejlepšího přítele vyzvedla jejich rodina.

frantacizek ( 18. října 2020 23:50 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud