Čtvrtek 29. února 2024
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
Oblačno 11°C

Děsivá proměna mladé dívky: Po zákrocích má nejen elfí uši a hadí jazyk!

Autor: jel - 
30. června 2020
11:26

Finka Salla Mikkonenová (22) začala obdivovat gotickou subkulturu údajně už v jedenácti letech. O dva roky později si nechala píchnout první piercing a do uší si dala roztahováky, aby si zvětšila díru v ušním lalůčku. Od té doby jí přibylo mnoho tetování, piercingů a dalších bizarních úprav těla, za které utratila v přepočtu okolo 40 000 korun.

„Internetová princezna na bázi rostlin a vaše přátelská anarchistka ze sousedství,“ popisuje sama sebe na svém instagramu bláznivá Finka, která nyní žije v Británii. Tam je však chirurgické rozdělení jazyka nelegální, a proto se na tuto operaci vydala do své domovské země.

„Následky operace byly hrozné, ušetřím vás detailů, ale mohla jsem jíst pouze zmrzlinu a kostky ledu. Nejprve jsem však nedokázala polknout vůbec nic,“ popsala Salla děsivý zákrok. „Hojení bylo ještě horší, ale trvalo to jenom pět nebo sedm dnů, takže si myslím, že to stálo za to,“ dodala.

Rodina i přátelé ji údajně v jejích proměnách podporují a chtějí, aby byla taková, jaká si přeje. Cizí lidé však už prý tak laskavý nebývají. „Lidé na mě hodně zírají, na čele mám obrovské tetování, už mi to ani nevadí, ale dříve jsem z toho byla nervózní. Kvůli tetování na obličeji má vůči mně také hodně lidí předsudky, to mě překvapilo,“ prozradila pro The Sun.

Údajně má v plánu nechat si potetovat celé tělo, nechat si ještě více upravit uši, aby připomínaly elfí uši a mnoho dalšího. Podle jejích slov je proměna nikdy nekončícím procesem.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Tara-Tara ( 30. června 2020 13:41 )

to je panečku fešanda...vezmou si tady některé z ní mustr ???

panchovilla ( 30. června 2020 12:16 )

Ti nejsvědomitější zástupci civilizace žijí v anglicky mluvících zemích

Lubomír Babáček ( 30. června 2020 11:53 )

Co to má proboha za rodiče, že jí nepřizabili za toto sviňstvo?

Arany ( 30. června 2020 11:43 )

Super debil!

Zobrazit celou diskusi