Neděle 25. února 2024
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
Zataženo, déšť 8°C

Máma nevěděla, že čeká dvojčata: Oněměla, když porodila druhé dítě

Autor: shp - 
20. dubna 2020
06:15

Porod Lyndsey Alticeové (30) z amerického Wisconsinu přinesl obrovské překvapení. Poté, co žena přivedla ve vodě na svět své miminko, jí porodní sestra podala do náruče i druhé děťátko. Její výraz mluví za vše. Maminka vůbec nevěděla, že čeká dvojčátka. Nyní má ale hned dvojnásobnou radost.

Ultrazvuk totiž během těhotenství odhalil jenom jedno miminko. Druhá holčička se nejspíš v bříšku schovala za sestřičku. Děťátka přivedla na svět 17 minut poté, co se ponořila do porodní nádrže. Holčičky dostaly jména Ada Maze a Billie June.

Bylo to podezřelé...

Měla jsem okamžité podezření, když Ada přišla na svět tak malá. Nabrala jsem dvojnásobek váhy oproti svému prvnímu porodu, takže jsem nechápala, jak může být tak maličká,“ řekla Lyndsey podle Daily Mirroru.

Když jsem měla před lety syna Djanga, vážil 4,08 kilogramu a nabrala jsem méně váhy, takže to bylo opravdu divné. Žádná slova nedokážou popsat, na co jsem myslela,“ dodala. Příchod druhého dítě během porodu byl šok.

Plodový vak? Ne, druhé mimčo!

Sestra si myslela, že jde o plodový vak, který předtím neviděla, takže jsme byly zmatené. Poté jsem cítila, že se to děje, ale nedokázala jsem promluvit. Věděla jsem, že rodím druhé dítě a za dvě minuty byla na světě,“ uzavřela pyšná maminka.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi